Príjemný 2-izbový byt v tichej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Janka Alexyho | 43 m²

Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom útulný a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 2i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smerom do ticha

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

200,000 € 4757 €/m²

2 izbový byt v BA IV - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hľadáme pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v BA IV - Dúbravka. Ďakujeme za Vaše ponuky

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Slnečný 2-izbový byt s kvalitným zariadením a balkónom – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 40 m²

Na predaj 2-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Dúbravka, ktorý zaujme kvalitným vstavaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 5500 €/m²

MODERNÝ DVOJIZBOVÝ BYT, 37M2, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

DROBNÉHO: PRIESTRANNÝ 2 – i BYT /62 m2/ PO REKONŠTRUKCII s DVOMI LODŽIAMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

228,900 € 3689 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Fedákova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Homolova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Homolova | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,990 € 4231 €/m²

pre konkrétneho klienta súrne 2-izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | - | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Dúbravke. Byt môže byť v pôvodnom stave,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

230,000 € 3833 €/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2 izbový byt na prenájom v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | M. Schneidra-Trnavského | 52 m²

METROPOLITAN Zariadený 2 izbový byt na prenájom v Dúbravke byt sa nachádza na 1. podlaží (5) v

Publikované: 26.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,100 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ: Váš prvý 2 izb byt pre nový začiatok - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Gallayova | 52.36 m²

JKV Real, v zastúpení klienta, ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,990 € 4201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA: Priestranný 2 izbový byt - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Homolova | 52.9 m²

Hľadáte svoj prvý byt v pokojnej lokalite s množstvom zelene, kde máte všetko potrebné na dosah

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,990 € 3970 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu, Cabanova ulica, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Cabanova | 48 m²

WIN – WIN ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite B

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2 izbový byt v projekte KOPRIVNICA s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Rozloha b

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Úplne nový, svetlý, tichý 2-izbový fresh byt v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Gallayova | 49.5 m²

Ponúkame na predaj úplne nový, dizajnový a dispozčne premyslený, 2-izbový byt, ktorý zaujme kva

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 4442 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom, Nejedlého ulica, BA IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 72 m²

Veľký, priestranný 2 izbový byt, balkón, šatník. PONUKA BYTU: Novostavba. Ponúkame na prenájom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt so státím, Koprivnická ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Novostavba - Koprivnica, parkovacie státie v suteréne domu, balkón. POPIS BYTU: Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NEJEDLÉHO: NA PREDAJ KLIMATIZOVANÝ 2 – i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 52.5 m²

Ponúkame na predaj 2 – izbový byt s podlahovou plochou 52,5 m2 situovaný na 5.p. bytového domu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,950 € 4285 €/m²

Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | - | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kvalitne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 53 m², nachádza

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 4245 €/m²

Zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého 1 | 54.18 m²

Ponúkame tento slnečný 2-izbový byt v Dúbravke, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a pred

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

222,900 € 4114 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izb. byt s balkónom na Fedákovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Na predaj 2- izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke - Bratislava. Plocha bytu je 53 m2 + 4 m2

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 4151 €/m²

Na prenájom elegantný 2-izbový byt s bazénom pre rezidentov v projekte Agáty, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.41 m²

Moderné bývanie v obľúbenom rezidenčnom projekte Agáty v Dúbravke, v pokojnom prostredí v blíz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pre našich klientov hľadáme 2 izbový byt v Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 50 m²

Pre našich klientov hľadáme 2 izbový byt v Bratislave-Dúbravke. Platba hotovosť. Ponúknite

Publikované: 16.02.2022 Aktualizované: 16.02.2022
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie