2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
160,501 € 3831 €/m²
2 izbový byt | Fedákova | 53 m²
Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej č
185,500 € 3500 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 84 m²
LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom
266,500 € 3173 €/m²
2 izbový byt | Tranovského | 47 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii na Tranov
189,900 € 4040 €/m²
2 izbový byt | Galbavého | 56 m²
Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p
820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hanulova | 50.05 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
259,400 € 5183 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²
Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán
276,962 € 5403 €/m²
2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²
251,000 € 5088 €/m²
2 izbový byt | Gallayova | 48 m²
Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom zariadený a kompletne zrekonštruovan
780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Martina Granca | 51 m²
Moderný Maklér ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v
225,000 € 4412 €/m²
2 izbový byt | Drobného | 62.34 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 2 izbový byt v Dúbravke na Drobného ulici. Byt sa nachádza na 4
206,000 € 3304 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 50 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom útulný a moderne zariadený 1,5-izbový byt nachádzajúci sa na
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tranovského | 49 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit
190,000 € 3878 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²
Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan
229,000 € 3804 €/m²
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.
259,900 € 4254 €/m²
2 izbový byt | Drobného | 74 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v
219,000 € 2959 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 57.4 m²
RK RealityDS Vám ponúka na prenájom pekne presvetlený, zariadený dvojizbový byt s loggiou, nach
780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Bratislave mestská časť Dúbravka - ulica kpt. Rašu virtuálna
224,000 € 4226 €/m²
2 izbový byt | Polianky | 45 m²
Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový slnečný klimatizovaný byt v novostavbe Čerešne v Bratislav
850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by
295,000 € 5540 €/m²
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 55 m²
Pripravujeme do ponuky 2-izb. byt s balkónom orientovaným do vnútrobloku na ulici Pri Hrubej lú
Info v RK
2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 51.8 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Myslím si, že tento byt je vhodný pre je
670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²
Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p
199,000 € 4374 €/m²
2 izbový byt | Tranovského | 76 m²
Ponúkame na predaj priestranný ubytovací priestor v Dúbravke na Tranovského ulici v peknom poko
159,000 € 2092 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.