Na predaj priestranný 1-izbový byt na Hájiku – ul. Baničova

Reality Žilina

1 izbový byt | Banicova | 42 m²

Hľadáte priestranný slnečný domov s výhľadom? Tento byt na ulici Baničova v Žiline (sídlisko Há

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

144,900 € 3450 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Žiline na investičné účely. Garsónku do ceny 115

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Na prenájom útulný 1-izbový byt v Žiline-Vlčince

Reality Žilina

1 izbový byt | - | 43 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom útulný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Vlčince na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

570 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj štýlový 1-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

1 izbový byt | Hôrecká | 39.19 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 1-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

154,900 € 3953 €/m²

Kúpa 1i byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1 izbový byt v Žiline. Máme hotovosť. Ponúknite svoju nehnuteľnosť n

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

135,000 €

Prenájom, 1izbový byt Vlčince Tatranská

Reality Žilina

1 izbový byt | Tatranská | 40 m²

Romdom Reality ponúka na prenájom 1-izbový byt na Vlčincoch (Tatranská ulica). Byt pozostáva z

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Štýlový 1i byt v novostavbe Kvetnica s balkónom

Reality Žilina

1 izbový byt | 29.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt s výmerou 29,5 m² + balkón, ktorý sa nachádza na 7. posch

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | Elegantné mestské bývanie na prestížnom Bulvári – Žilina - Staré mesto, Cena: 650€

Reality Žilina

1 izbový byt | 37.5 m²

Predstavte si bývanie, kde otvoríte dvere a okamžite cítite atmosféru mesta. Kaviarne, rešta

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.301" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.307" /37m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 37 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 4024 €/m²

Alternatíva k 1-izbovému bytu: Dom v Žiline (centrum)

Reality Žilina

1 izbový byt | Jána Milca | 38 m²

Hľadáte 1-izbový byt v centre? Získajte viac – útulný domček s vlastným kúrením a potenciálom r

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,000 € 3816 €/m²

1-izbový byt s priestrannou loggiou v novostavbe Euroterrace

Reality Žilina

1 izbový byt | Obchodná | 35.5 m²

Ponúkame vám exkluzívne na prenájom moderný a príjemne presvetlený 1-izbový byt v prestížnom po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.206" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apartmán "č.101" /33m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

142,900 € 4088 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.306" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apartmán "č.105" /33m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

142,900 € 4088 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.302" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3945 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.407" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

158,900 € 4076 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.406" /39m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 39 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

158,900 € 3972 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.207" /37m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 37 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 4024 €/m²

Prenájom 1KK - izbový byt Bytčická ulica

Reality Žilina

1 izbový byt | Bytčická | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1Kk izbový byt Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 49 m2.Stav objektu:

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 1Kk izbového mezonetového bytu Bytčická ulica

Reality Žilina

1 izbový byt | Bytčická | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1KK izbový byt Žilina, Bytčická. Plocha: úžitková 43,10 m2.Stav obje

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

485 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj: Jednoizbový byt, 36m2, Žilina (252-111-MACHa)

Reality Žilina

1 izbový byt | Pittsburgská | 36 m²

(252-111-MACHa) Ponúkame na predaj jednoizbový byt vo vyhľadávanej časti mesta Žilina. Byt je

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

139,900 € 3886 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt na sídlisku Vlčince, Hliny alebo Solinky. Byt by m

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

150,000 € 3750 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie