1 - izbový byt Žilina - Vlčince 2

Reality Žilina

1 izbový byt | 36 m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 - izbový byt o výmere 36m2 + (4m2 balkón) sa nachádza na 7./10p. na

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

148,000 € 4111 €/m²

Kompletne zariadený 1 - izbový byt Žilina - Vlčince 3

Reality Žilina

1 izbový byt | 39 m²

REZERVOVANÉ Na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt po rekonštrukcii na Kubínskej ulici Vl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1 - izbový byt Žilina - centrum - prenájom

Reality Žilina

1 izbový byt | 39 m²

REZERVOVANÉ - Moderný 1-izbový byt s kuchynským kútom a veľkou terasou – Žilina, ul. Daniela Dl

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

1 - izbový byt Žilina - Hliny 4

Reality Žilina

1 izbový byt | 36 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa na 1/4 poschodí zatepleného

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

154,900 € 4303 €/m²

1 - izbový byt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

1 izbový byt | 48 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1 – izbový byt nachádzajúci sa na 5/5 poschodí bytového domu s v

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

135,000 € 2813 €/m²

Predaj, jednoizbový byt, Vlčince, Žilina, Exluzívne RIQ

Reality Žilina

1 izbový byt | Trnavská | 41 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj jednoizbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Vlčince v Žili

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Predaj, jednoizbový byt, Vlčince, Žilina, Exluzívne RIQ REZERVOVANE

Reality Žilina

1 izbový byt | Tulská | 36 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny jednoizbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Vlčince

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

dostali sme DOPYT! hľadáme 1i byt do 145.000€, ŽILINA - CENTRUM

Reality Žilina

1 izbový byt | Centrum | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v ŽILINE - CENTRUM. Cena nehnuteľ

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

145,000 €

člen NARKS

1 izbový byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1 izbový byt v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu v Žiline. Ponúknite. Cena dohodo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

útulný 1i byt pri Bulvári

Reality Žilina

1 izbový byt | Komenského | 40 m²

Hľadáte štartovacie bývanie priamo v centre diania? Tento kompletne zariadený 1-izbový byt na u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVÁCIA - ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S 2 LODŽIAMI, VLČINCE I, ŽILINA

Reality Žilina

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na predaj moderný a štýlovo zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vlč

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,500 € 4157 €/m²

rkDOM | Veľký 1-izbový byt na Hlinách VII., 47 m2, zariadený, voľný ihneď

Reality Žilina

1 izbový byt | 47 m²

Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom príjemný a priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávane

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Žiline na investičné účely. Garsónku do ceny 115

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Na predaj priestranný 1 izbový byt Žilina Vlčince - 39,5m2

Reality Žilina

1 izbový byt | Levočská | 39.5 m²

PREHĽAD: Dnes vám na predaj prinášame pekný a priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 1 izbový b

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Žilina

144,000 € 3646 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVE -1KK komplet zariadený – v historickom centre

Reality Žilina

1 izbový byt | Dolný Val | 44 m²

REZERVE BYT / 1KK – 1i s kuchynským kútom (možnosť prenájmu ako kancelárie) • kuchyňa prepojen

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom alebo čiastočne stave na kúpu

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom stave príp. čiastočne rekonštruované na kúpu v Žil

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Jednoizbový byt, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

1 izbový byt | Pittsburská | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na obľúbenom Žilinskom sídlisku

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

124,900 € 3469 €/m²

Prenájom 2+kk bytu s parkovacím miestom v rezidencií Malá Praha, Hliny - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Suvorovova | 34 m²

MODERNÉ BÝVANIE V REZIDENCII MALÁ PRAHA – PÁR KROKOV OD BULVÁRU Ponúkam na prenájom štýlový, k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Žilina

620 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1-izbový byt v Žiline s potenciálom vysokého zhodnotenia

Reality Žilina

1 izbový byt | Závodská cesta 8 | 28 m²

Resido Concept Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný 1 izbový byt na ulici Závodská cesta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

114,900 € 4104 €/m²

(REZERVOVANÉ)1 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, VLČINCE, B.S.TIMRAVY, 4.POSCHODIE, 37m²

Reality Žilina

1 izbový byt | 37 m²

REZERVOVANÉ-TUreality vám ponúka na prenájom praktický, kompletne prerobený 1 izbový byt vo vyh

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Ubytovňa - prenájom bytov Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Ubytovňa - lokalita Žilina Bánová - 6 voľných 3 posteľových buniek - izby sú zariadené, každá

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

Štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii - Závodie

Reality Žilina

1 izbový byt | Pod Sadom | 37 m²

Ponúkame na predaj štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Hľadáš byt bez starostí v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

155,000 € 4189 €/m²

Na prenájom útulný 1-izbový byt v Žiline-Vlčince

Reality Žilina

1 izbový byt | - | 43 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom útulný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Vlčince na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

570 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj štýlový 1-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

1 izbový byt | Hôrecká | 39.19 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 1-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

154,900 € 3953 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (764)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie