1 izbový byt | 38 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na ulici Mišíka.
68,000 € 1789 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
Ponúkame Vám na prenájom jednoizbový byt v novostavbe v Prievidzi. Disponuje rozlohou 37 m/2
455 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 38 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta na predaj jednoizbový byt v meste Prievidza. Klient má záujem o
70,000 € 1842 €/m²
1 izbový byt | T. Vansovej | 36 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1 - izbové novo-zrekonštruovane byty v Prievidzi na ulici T. Vansovej
360 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Falešníka | 37 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Prievidzi na ulici Falešníka. Ide o svetlý priestranný byt
380 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Veľkonecpalská | 30 m²
DOBRÉ REALITY, s. r .o. vám ponúkajú exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový byt v Prievidzi,
59,900 € 1997 €/m²
1 izbový byt | M. Gorkého | 38 m²
Hľadáte štartovacie bývanie alebo investíciu, kde nemusíte ani pohnúť prstom? Tento slnečný 1-i
Cena dohodou
1 izbový byt | M. Falešníka | 34 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Pon
52,500 € 1544 €/m²
1 izbový byt | 39 m²
LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 1 izbový byt na sídlisku Lúčky v BO
350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt, stav nerozhoduje. Platba - vlastné zdroje.
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi. Môže byť aj pôvodný stav. Vy
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu
58,000 € 58000 €/m²
1 izbový byt | Tkáčska | 37 m²
Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje nehnuteľnosť v tichej lokalite na Starom sídlisku, ul
400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | - | 39 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,
66,000 € 1692 €/m²
1 izbový byt | M. Gorkého | 32 m²
NA PRENÁJOM – 1-izbový byt, Prievidza – Kopanice výmera: 39 m² poschodie: 3. poschodie s vý
400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 43 m²
DMPD real Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v Prievidzi na sídlisku Sever o rozlohe 43m2. By
440 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²
Ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi, akýkoľvek stav (pôvodný, čiastočná rekonštrukcia
Cena dohodou
1 izbový byt | 38 m²
TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v centre mesta Prievidza. Byt sa nachádza na prvom posc
66,000 € 1737 €/m²
1 izbový byt | Nábrežná | 37 m²
Vaša Realitná ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 37 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí byto
69,900 € 1889 €/m²
1 izbový byt | PD | 35 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 35m2 - vhodný na reko
68,000 € 1943 €/m²
1 izbový byt | J. Jesenského | 39 m²
Realitný maklér Vlastimil Beseda a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 1 izbový byt
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | V. Benedikta | 40 m²
Mgr. Lea Matušková ponúka na prenájom slnečný 1-izbový byt o výmere 40 m², nachádzajúci sa v ti
400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi. Podmienkou loggia. Ak plánuj
60,000 € 60000 €/m²
1 izbový byt | Koncová | 30 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom zariadenú byto
350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.