1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt Pezinku na sídlisku sever, na ulici L.Novomestkeho. Nachádz
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | L.Novomeského | 38 m²
Areté real -Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Pezinku na sídlisku Sever, ktorý poskytuje p
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Holubyho | 29.94 m²
Bývajte v priamom centre mesta, v 1-izbovom byte s bezpečným parkovaním v rámci uzavretého mešt
139,900 € 4673 €/m²
1 izbový byt | Muškátová | 43 m²
Predáme 1-izbový byt v Pezinku (Muškát) na Muškátovej ulici, v tehlovej 4-podlažnej bytovke kol
147,000 € 3419 €/m²
1 izbový byt | Hrnčiarska | 35.37 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt, s bezbarierovým prístupom priamo v centre Pezinka Úžitková
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bystrická | 35 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P
128,000 € 3657 €/m²
1 izbový byt | Silvánová | 30 m²
Ponúkame na predaj prerobený 1-izbový byt na Silvánovej ulici v Pezinku. HLAVNÉ VÝHODY BYTU:
140,000 € 4667 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Ponúkame na prenájom kompletne prerobený 1 izbový byt na Bystrickej ulici v Pezinku. Byt preši
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Záhradná | 45 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt priamo v centre Pezinka na Záhradnej ulici. Byt má izbu spoje
650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Muškátová | 38.27 m²
Predaný Ponúkame na predaj 1-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v Pe
149,000 € 3893 €/m²
1 izbový byt | Muškátova | 43.6 m²
Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt s veľkým balkónom na Muškátovej ulici v novostavbe v
168,000 € 3853 €/m²
1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov
149,900 € 4762 €/m²
1 izbový byt | Záhradná | 48 m²
Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom útulný 1,5-izbový byt priamo v cen
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Silvánová | 30 m²
Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na prenájom 1 Izbový byt na sídlisku Muškát -nachadza na Silván
600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²
LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL hľadá pre svojich konkrétnych klientov byty na prená
700 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Silvánová | 30 m²
Licencovaná RK ORIN REAL ponúka na predaj 1 Izbový byt na sídlisku Muškát -nachadza na Silvánov
139,990 € 4666 €/m²
1 izbový byt | M. R. Štefánika | 44 m²
Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom priestranný 1-izbový byt vo vyhľad
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Suvorovova | 37 m²
Zálohovaný! V Pezinku na sídlisku Sever máme rezervovaný rekonštruovaný, zariadený, bezbariero
135,000 € 3649 €/m²
1 izbový byt | Muškátova | 39.77 m²
CENA VRÁTANE ENERGIÍ, KLIMATIZÁCIA A VEĽKÝ BALKÓN Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame do d
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 52.94 m²
Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj klimatizovaný veľkorysý byt s
168,900 € 3190 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.