IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 1.050 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 262.500,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,050 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

262,500 € 250 €/m²

IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 650 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 175.500,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 650 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

175,500 € 270 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný dvojizbový byt so šatníkom a garážou v atraktívnej lokalite v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

210,000 € 3443 €/m²

Nový projekt Alžbetin Dvor! 3 izb. byt v dvojdome v Štandarde! Záhrada až 350 m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Rázusova ulica | 73.5 m²

Projekt DvojdomyMiloslavov.sk predstavuje komorné bývanie v pokojnej zelenej časti obce, kde sa

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

269,900 € 3672 €/m²

RODINNÝ DOM s obchodnou prevádzkou v centre obce - Alžbetin Dvor - Čerešňová ulica

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 156 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom so samostatnou obchodnou pre

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA - Predaj pozemku na výstavbu menšieho rodinného domu

Reality Miloslavov

Záhrada | Nezadaná | 441 m²

Na predaj pozemok v blízkosti železničnej trate, v extraviláne obce Alžbetin dvor o rozmere 441

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

69,990 € 159 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v obci Miloslavov s právopl.stavebným povolením 975 m2

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Labutia ulica | 975 m²

Creative Consulting office Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Miloslavov na Labutej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

225,000 € 231 €/m²

Stavebný pozemok aj so sieťami o výmere 732 m2 v Miloslavove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 732 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 732 m², situovaný v tichej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Info v RK

Stavebný pozemok aj so sieťami o výmere 706 m2 v Miloslavove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 706 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 706 m², situovaný v tichej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Info v RK

AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného dvojdomu v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | ľadová | 80 m²

AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného dvojdomu v Miloslavove » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE » Miloslav

Publikované: 20.02.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

248,000 € 3588 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkometrážny RD v Miloslavove s 3 parkovacími státiami

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Agátová | 128 m²

Realitná kancelária Bellasity Vám ponúka na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu v radov

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

335,000 € 2617 €/m²

Rodinný dom v dvojdome - novostavba so záhradkou v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Mezonet | Sadová | 88 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Miloslavov, len 8 km od hla

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Miloslavov

265,000 € 2898 €/m²

Predaj moderný dom v Miloslavove s bazénom v Miloslavove,147m2

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 601 m²

TUreality vám ponúkajú na predaj. POPIS: Ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v tichej a bez

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

399,000 € 697 €/m²

Dizajnový 4-izbový rodinný dom v Miloslavove - Alžbetín dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 99 m²

Dizajnový 4-izbový bungalov s fotovoltikou, rekuperáciou a súkromnou záhradou – Miloslavov, Alž

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

Ponuka stavebných pozemkov v obci Štvrtok na Ostrove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Štvrtocká | 872 m²

Predáme pozemky v novovybudovanej lokalite v obci Štvrtok na Ostrove. druh: stavebný pozemok u

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

198,816 € 228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom C1 128m2 v štandarde aj s linkou, Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova | 128.33 m²

Základné informácie o dome Typ domu: 5-izbový dvojpodlažný dom so strešnou terasou Lokalita:

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

349,900 € 2610 €/m²

Na predaj rozsiahly stavebný pozemok v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Slnečná | 4,205 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj rozsiahly stavebný pozemok v obci Miloslavov na Slnečnej ulici

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Info v RK

*EXKLUZÍVNE* Na predaj moderný 4-izbový bungalov v Miloslavove, časť Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 97 m²

DeveloX Reality Vám ponúka na predaj priestranný a nízkoenergetický 4-izbový bungalov, ktorý sa

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

329,000 € 3392 €/m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY- 4-IZBOVÝ- DIZAJNOVÝ-BUNGALOV- BAZÉN- MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bažantia ulica | 107 m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY PONÚKA MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S KRYTÝM BAZÉNOM A ZIMNOU ZÁHR

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

443,900 € 4149 €/m²

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- 4-IZBOVÝ MODERNÝ BUNGALOV S BAZÉNOM- MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sokolia ulica | 120 m²

BE.LIVE COMPANY vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s bazénom v obľúbe

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

399,900 € 3333 €/m²

Hľadáme pre klienta menší 2-3 izbový rodinný dom.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Oblačná ulica | 80 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom v obci Miloslavov. RD by mal byť 2-3 izbový,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

NA PREDAJ | Stavebný pozemok (679 m2) – Miloslavov, Wienerova alej

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Wienerova alej | 679 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v etablovanom intraviláne obce Miloslavov, situova

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

189,300 € 279 €/m²

ASTER PREDAJ: POZEMOK, od 805m2, Miloslavov - Alžbetin Dvor - centrum obce

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 805 m²

ASTER Reality ponúka na predaj pozemok - pre rodinný domy v obci Miloslavov - časť Alžbetin dvo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

149,990 € 186 €/m²

[ REZERVOVANÉ ! ] ASTER Predaj: 6i RD - Vhodná aj ako investícia! možnosť rozdelenia na 2x 3i byt

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 265 m²

ASTER Reality ponúka na predaj murovaný rodinný dom v obci Miloslavov (časť Alžbetin Dvor) s mo

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,990 € 924 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie