POZEMOK NA ROZSIAHLY RD -VŠETKY SIETE - RELAX- 710m2 VLASTNÝ KĽUD - VLASTNA URODA .......

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 835 m²

Slnečný stavebný pozemok so vzrastlými stromami a kompletnými sieťami – súkromie zaručené Hľadá

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

člen NARKS

Predaj- veľký stavebný pozemok pre dom alebo dva dvojdomy- spolu 8 bytových jednotiek (1024 m2) priamo pri Anna parku, ul. Platanová, Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Platanová ulica | 1,024 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok výmere 1024 m2 (cca20 m x 50 m) na ul. Platanová- v priamom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

260 € 0 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! 7 izbový dom s veľkým pozemkom v pôvodnej časti Miloslavova

Reality Miloslavov

Rodinný dom | . | 240 m²

Lokalita: Miloslavov Výmera pozemku: 1685m² Zastavaná plocha: 115m2 Úžitková plocha domu: 240

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

459,999 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Váš nový nadštandardný domov s vlastným SPA pre náročného klienta!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná | 501.61 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v ktor

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 30.04.2025
Domy na predaj Miloslavov

820,000 € 1635 €/m²

Krásne rodinné hniezdo s vlastným „SPA“ centrom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná | 501.61 m²

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Miloslavov

820,000 € 1635 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu Alžbetin Dvor - Milosalvov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,250 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Miloslavov – Alžbetin dvo

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

226 €/m2 226 €/m2

Pozemok na stavbu rekreačného domu

Reality Miloslavov

Rekreačný pozemok | Centrálna ulica | 431 m²

POZEMOK – ZÁHRADA V MILOSLAVOVE, CENTRÁLNA ULICA (PRI POŠTE) Ponúkame na predaj rovinatý a oplo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

79,000 € 183 €/m²

Ideálny stavebný pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 834 m²

Pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica. - Rovinatý, výmera 834,5 m2 (709 m2 + 125,5 m2 podi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

BOSEN |6 izb. starší dom s pivnicou a garážou v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Hlavná | 131 m²

Realitná kancelária Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj 6 izbový rodinný dom s veľkou záhra

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

374,000 € 2855 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

ASSENZIO-PREDAJ - 3 Izbový Rodinný dom - Miloslavov Alžbetin dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Klinčeková | 71.95 m²

Assenzio ponuka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v prevedení dvojdomu, bo vyhľadávanej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

308,900 € 4293 €/m²

RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÝCH, NOVOSTAVBA, VYSOKÉ STROPY, GARÁŽ, INFINITY BAZÉN, UPRAVENÁ ZÁHRADA, HOSŤOVSKÝ DOMČEK

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 201 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v novovybudovanej lokalite obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna | 80 m²

Exclusive Vám v obci Miloslavov, časť Alžbetin Dvor ponúka na p

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.02.2025
Domy na predaj Miloslavov

275,000 € 3438 €/m²

5-izbový rodinný dom so zimnou záhradou a samostatnou garážou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Šuňavská | 175 m²

Ponúkame na predaj kvalitný, priestranný a výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom v ti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

460,000 € 2629 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Jabloňová | 893 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Miloslavov s výborn

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 25.04.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

250 €/m2 250 €/m2

REB.SK, 4 izbový dom, 128 m2, pozemok 686 m2, garáž, bazén, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Neuvedená | 128 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. REB.SK ponúka 4-izbový rodinný dom na predaj v Milos

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

Cena dohodou

REB.SK Predaj-pozemok vhodný na developerský projekt - Miloslavov (SC)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

Stavebný pozemok na predaj – Miloslavov, 4205 m², všetky IS, možnosť výstavby viacerých rodinný

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Cena dohodou

PREDAJ rodinný dom Miloslavov – Alžbetin dvor.

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Alžbetin dvor | 99 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, nac

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Figová ulica | 139 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 4-izb. rodinný dom v obci Miloslavov, len na skok od

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,500 € 2802 €/m²

Stavebný pozemok ANNA MAJER – Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová ulica | 613 m²

Stavebný pozemok ANNA MAJER – Miloslavov, v novo vybudovanej lokalite / SC / Ponúkame Vám jedi

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

189,000 € 308 €/m²

Krásny stavebný pozemok v Alž.Dvore - Miloslavov, krásne stromy

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | 766 m²

Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky: 2 x 766m2 / predaj je podmienený iba spolu, či už pre

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

230 €/m2 230 €/m2

Záhradná chatka s veľmi pekným pozemkom, Miloslavov - Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Chata, drevenica, zrub | Staničná | 48 m²

Záhradná chatka Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj 3-izbovú chatku s veľmi peknou zá

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Miloslavov

190,000 € 3958 €/m²

Záhradná chata s pekným pozemkom, Miloslavov - Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Záhradná chatka | Staničná | 48 m²

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Miloslavov

190,000 € 3958 €/m²

-REZERVOVANÉ-TOP PONUKA: 3i rodinný dom v Miloslavove – klimatizácia, pozemok 350m2, 3x parking

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 73.27 m²

Vymeňte mestský hluk za tiché rána na vlastnej záhrade. V dome, ktorý bol navrhnutý tak, aby s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

269,900 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 1700 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 425.000,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,700 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

425,000 € 250 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie