Na prenájom 1izbový byt v historickom dome v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 24.37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt nachádzajúci sa na 2.poschodí v historickom bytovom dome v ce

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

450 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1 izbový byt v historickom dome v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 41.19 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

499 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 35.89 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt na prenájom, ul. Kollárová, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

Predstavujeme vám na dlhodobý prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Kollárove

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezervované - NA PREDAJ 1-izbový byt v NOVOSTAVBE – Victory Port, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Za luhami | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v novostavbe s prakticky predelenou spálňou

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

NA PRENÁJOM - Slnečný 1-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Jilemnického | 40 m²

Ak hľadáte pokojné bývanie priamo v centre mesta, táto ponuka je presne pre vás. RK SPIRIT Vám

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Hlavná | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

1 € 0 €/m²

1-izbový byt č 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,588 € 2856 €/m²

Zariadený 1i byt s terasou a predzáhradkou vo vyhľadávanej lokalite, Nálepkova ul. Lipt. Mikuláš - Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku 1390 | 37.39 m²

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 4948 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

1-izbový byt c 104 v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,588 € 2951 €/m²

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 1i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kapitána Nálepku | 51 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM Predstav si miesto,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,795 € 2976 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 1 izbový apartmán - Maladinovo, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri Zátoke | 31 m²

Investičný apartmán pri Liptovskej Mare - Rezort MALADINOVO Michal Palko z Reality s VAMI vám

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

RentHub I EXKLUZÍVNE 1-izbový byt s veľkým balkónom VictoryPort | 35㎡

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Žuffova | 40 m²

RentHub - Špecialista na nájom a jeho správu Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásny dizajnový 1

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

440 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Liptovský Mikuláš, Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

187,500 € 3348 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

129,900 € 3711 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, kľudne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

HĽADÁME pre klienta: 1i byt, po rekonštrukcii, 30-40 m2, LM, 100.000 €

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 30 m2 - 4

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Predaj: apartmán 60 m2 + 15 m2 terasa, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul

Publikované: 12.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2717 €/m²

člen NARKS

Predaj - 1 izbový byt, centrum, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 22.61 m²

Ponúkame na predaj atypický byt s vyvýšeným podlažím ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom histo

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4379 €/m²

Štýlový loft na predaj - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²

Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,063 € 3396 €/m²

Na predaj štýlový 1-izbový apartmán v rezorte Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Ráztocká | 39 m²

Hľadáte bývanie, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke? Ponúkame vám exkluzívnu prílež

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

118,500 € 3038 €/m²

DIRECTREAL|Moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Alexyho | 39 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie