Na predaj chata so záhradou v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²

Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

69,900 € 185 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NA PREDAJ ZÁHRADNÁ CHATKA + POZEMOK, záhradkárska lokalita Nižná Hutka

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 50 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú chatku s pozemkom blízko Košíc, v záhradkárskej lokali

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

29,000 € 580 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23113)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie