Viničný dom s ovocným sadom "Danka"

Reality Malé Kozmálovce

Záhradná chatka | 28 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj viničný domček -cena: 22 500euro -lokalita: Malé Kozmálovce -sta

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Kozmálovce

22,500 € 804 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie