RD vhodný na rekonštrukciu - Buková

Reality Buková

Rodinný dom | Buková | 87 m²

Ponúkame na predaj RD v obci Buková (cca 25km od Trnavy a 70km od Bratislavy). Výmery: celková

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Buková

125,000 € 1437 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Buková - Prievaly

Reality Buková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 502 m²

Na predaj samostatný stavebný pozemok nachádzajúci sa na rozhraní obcí Buková a Prievaly.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Buková

34,900 € 70 €/m²

Na predaj Stavebný Pozemok v obci Buková

Reality Buková

Pozemok pre rodinné domy | 807 m²

Na predaj Stavebno / Poľnohospodársky/ Rekreačný / Pozemok v obci Buková Pozemok sa nachádza v

Publikované: 22.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Buková

55,000 € 68 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | Rodinný dom v pôvodnom stave v lone prírody

Reality Buková

Rodinný dom | Nezadaná | 296 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj rodinný dom v obci Buková. Rodinný dom v obci Buková je ideálnym

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Buková

180,000 € 608 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (746)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22944)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Upresniť hľadanie