STAVEBNÝ POZEMOK, TICHÁ LOKALITA, MODRA

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 700 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v p

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Modra

189,000 € 270 €/m²

URBANISTA | Jeden z posledných stavebných pozemkov Modra, Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Harmónia | 835 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok s juhozápadnou orientáciou, vhodný na vý

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modra

219,900 € 263 €/m²

Penzión vo vyhľadávanej lokalite Modra -Harmónia

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Harmónia | 450 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka penzión vo vyhľadávanej lokalite v Modre čas

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Modra

690,000 € 1533 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK V MODRE – 2938 m² A V SRDCI MALÝCH KARPÁT

Reality Modra

Orná pôda | Dolná | 2,938 m²

INVESTIČNÝ POZEMOK V MODRE – 2 938 m² A V SRDCI MALÝCH KARPÁT Exkluzívne ponúkame na predaj po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modra

55,000 € 19 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Predaj ovocného sadu len 3 Eur/m2

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 2,928 m²

STARS REALITY Vám ponúka na predaj ovocný sad v obci Modra o výmere 2928 m2. Katastralné územi

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Modra

3 €/m2 3 €/m2

Relax v domčeku s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný domček s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Rodinný dom | 116 m²

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočná novostavba pre náročných! Nádherný 4 izbový rodinný dom v Modre, 129 m2

Reality Modra

Rodinný dom | . | 129 m²

SaleA-Váš partner v realitách, ponúka na predaj priestranný, moderný 4-izbový rodinný dom, ktor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Modra

299,000 € 2318 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Parkovacie státie Vajanského ulica, Modra

Reality Modra

Garáž | 6 m²

Parkovacie státie - Vajanského ulica, Modra Poznáte ten pocit, keď večer krúžite po ulici ako

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Modra

7,500 € 1250 €/m²

Len 30 min od BA v obľúbenej lokalite, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 1093 | 66 m²

NA PREDAJ: Pozemok s rekreačným domčekom v obľúbenej Harmónii – Vaša šanca na dokonalý oddych!

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

98,000 € 1741 €/m²

Rekreačný domček s pekným pozemkom v Harmónii. NOVÁ CENA

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 1093 | 66 m²

Harmónia patrí medzi najžiadanejšie lokality v Malých Karpatoch, do centra Modry sú cca 2 minút

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

98,000 € 1485 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom v TOP lokalite -Modra Vršky

Reality Modra

Rodinný dom | Sládkovičova | 256 m²

Exkluzívne na PREDAJ v Prom Real - Luxusná rezidencia nad centrom Modry: 6-izbový dom s výhľado

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Modra

585,000 € 2285 €/m²

člen NARKS

Obrábaný vinohrad Modra lokalita Mestské Záhumenice, 39 árov, śírka 51 m

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Mestské Záhumenice | 3,887 m²

Ponúkame na predaj vinohrad v Modre v lokalite Mestské Záhumenice. Prístup na vinohrad je po v

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

29,200 € 8 €/m²

Obrábaný vinohrad 31 árov Modra, lokalita Mestské Záhumenice, šírka 31 m

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Mestské záhumenice | 3,085 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Mestské Záhumenice. V

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Modra

19,000 € 6 €/m²

Pozemok 11 árov Modra Králová - lokalita Malé Hliny, trvaný trávnatý porast, vhodné na rekreáciu aj ako investícia

Reality Modra

Lúka, pasienok | Malé Hliny | 1,075 m²

Ponúkame na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katastrálnom území Modra Králová, lokalit

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

23,500 € 22 €/m²

Pozemok 490 m2 v tvare trojuholníka - Pod Holerungovou Hôlkou, možno na stavbu niečoho nespojeného so zemou

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Horná | 490 m²

Ponúkame na predaj pozemok vedený ako trvalý trávnatý porast v tvare trojuholníka v lokalite po

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Modra

4,500 € 9 €/m²

Obrábaný vinohrad 36 árov Modra Kráľová smer Harmónia

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Králová | 3,598 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Kráľová. Vinohrad má

Publikované: 04.05.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Modra

62,000 € 17 €/m²

Obrábaný vinohrad 80 árov Modra, PRI ELESKU, šírka 35 m, aj ako investícia

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Pri Elesku | 7,982 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra Králová, Susedný pozemok pri vin

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Modra

165,000 € 21 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Modra Harmónia, lokalita Lúčna, 881 m2, šírka 22 m

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Lúčna | 881 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Modre harmónii na Lúčnej ulici. Výmera je 881 m2, siete:

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Modra

171,400 € 195 €/m²

Obrábaný vinohrad Modra 15 árov, lokalita Kramáre, prístup z Podhorskej ulice.

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Kramáre | 1,491 m²

Ponúkame na predaj vinohrad v Modre lokalita Kramáre s prístupom hornej časti z Podhorskej ulic

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Modra

27,000 € 18 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Pod Holerungovou Hôrkou, 1955 m2, šírka 29 m

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Ferdinanda Píseckého | 1,955 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na ulici Ferdinanda Píseckého v lokalite Pod Holerungovou H

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Modra

312,000 € 160 €/m²

Vinohrad 15 árov Modra Pod Holerungovou Hôlkou pri vodojeme

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Horná | 1,502 m²

Ponúkame na predaj pozemok - vinicu v katastrálnom území Modra, lokalita Obrperky - Pod Holerun

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Modra

10,500 € 7 €/m²

Trvalý trávnatý porast 48 árov, Modra lokalita Veľký Šúr - Pri rybníku, šírka 29 m

Reality Modra

Lúka, pasienok | Dolná | 4,854 m²

Ponúkame na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katastrálnom území Modra, lokalita Veľký

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Modra

16,000 € 3 €/m²

Pozemok Modra Harmónia, nad ulicou Pri Starom Mlyne

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 2,382 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Modre Harmónií nad ulicou pri Starom Mlynei na výstavbu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Modra

144,000 € 60 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie