Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

Modra Harmónia: investičný pozemok na RD

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 2,640 m²

Na predaj ponúkame investičný pozemok v Modre-Ha

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Modra

290,400 € 110 €/m²

Výrazne znížená cena trojpodlažnej chaty so záhradou 458m2 na Ohňavách nad Modrou!!!

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Ohňavy | 50 m²

Hľadáte miesto, ktoré vyžaruje pokoj a teplo , kde by ste sa vzdialili od ruchu každonného živ

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

88,000 € 1760 €/m²

Na predaj 2. podlažná chata s 917m2 záhradou v nádhernej lokalite Modra- Ohňavy.

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Ohňavy | 75 m²

Zbožňujete vôňu lesa , ticho prerušované šumom stromov a pocit , že ste konečne tam , kde ch

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

Cena dohodou

Predaj stavebného pozemku v novej výstavbe v projekte Malé Hliny - Modra.

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 597 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mest

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modra

155,220 € 260 €/m²

Rodinný dom v Modre – 5-izbový dom s bazénom a výhľadom do lesa

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 160 m²

Exkluzívne vám predstavujeme výnimočný dom, kde sa luxus prirodzene prepája so súkromím a bezpr

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Modra

389,990 € 2437 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S PREDZÁHRADKOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

2 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

175,000 € 2188 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 82.62 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

180,250 € 2182 €/m²

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

Stavebný pozemok s platným stavebným povolením | Modra-Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 993 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 993 m². Pozemok sa nac

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modra

350 €/m2 350 €/m2

Súkromie. Výhľad. Dedičstvo. Pozemok 702 m² v Modra Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 702 m²

Pozemok 702 m² v Modra Harmónia — miesto pre dom, ktorý dýcha pokojom Atmosféra a vízia miesta

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Modra

198,000 € 282 €/m²

Developer Dream MODRA - INVESTIČNÝ KLENOT V HARMONII 5 240m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

F31-14-LUVA Ponúkame na predaj exkluzívny, scelený pozemok o výmere 5 240 m² v lukratívnej čas

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modra

702,000 €

Predaj, výnimočná štýlová chalupa - Modra / Harmónia (1251-13-AFI)

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočnú štýlovú chalupu v srdci prírody – Modra, časť Harmónia 🌲🏡 Tát

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

449,000 €

Rekreačná chata Modra - Harmónia v krásnom prostredí

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Modra | 72 m²

122-13-MACHO Ponúkame na predaj rekreačnú 4 – izbovú chatu po čiastočnej rekonštrukcii v rekrea

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

230,000 € 3194 €/m²

Predaj – Dvojgeneračný rodinný dom s výhľadom na vinice, Modra – Kellenbergerova

Reality Modra

Rodinný dom | Kellenbergerova | 316 m²

Dvojgaráž • 2 samostatné bytové jednotky • 518 m² pozemok • tichá lokalita pri vinohradoch HLA

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.01.2026
Domy na predaj Modra

399,000 € 1263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, garáž Modra

Reality Modra

Garáž | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Modra

Cena dohodou

Moderné 2-izbové byty v štandarde pod Karpatmi – Rezidencia Šúrska alej, Modra

Reality Modra

2 izbový byt | Šúrska | 58.5 m²

Realitná kancelária Red Knight vám exkluzívne ponúka na predaj moderné 2-izbové byty v novostav

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Modra

169,900 € 2904 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok v Modre Kráľovej

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 848 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v časti mesta Modra – Kráľová. ·

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Modra

66,990 € 79 €/m²

Rekreačný objekt Modra - Harmónia

Reality Modra

Apartmánový dom | Harmónia | 598 m²

Ponúkame na predaj rekreačný objekt situovaný vo výnimočnom prírodnom prostredí Malých Karpát v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Modra

499,000 € 834 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Slnečný pozemok s chatou-Modra Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Harmónia | 70 m²

Ponúkame na predaj 4-izbovú rekreačnú chatu s veľkorysým slnečným pozemkom (Badogy). Pozemok m

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

213,000 € 3043 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj rekreačný objekt Modra Harmónia

Reality Modra

Iný objekt na bývanie | Harmónia | 598 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Modra

499,000 € 834 €/m²

Novinka
Novinka

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Modra ID 105587

Reality Modra

Vinica, chmelnica | Modra | 783 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modra

15,000 € 19 €/m²

Výnimočný stavebný pozemok - Modra Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 2,565 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája absolútny pokoj prírody s reálnym investičným potenciálom? V exklu

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Modra

500,000 € 195 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie