Jednoizbový apartmán, Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

1 izbový byt | SNP | 28.48 m²

Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

119,900 € 4210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojizbový apartmán na predaj, Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

3 izbový byt | SNP | 52.78 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

175,900 € 3333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Mezonet na predaj ,Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

Mezonet | SNP | 69.2 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

215,900 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dvojizbový apartmán na predaj , Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

2 izbový byt | SNP | 31.39 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

139,900 € 4457 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu domu na predaj v Turčianskej Štiavničke

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Exkluzívna ponuka pozemku s veľkým potenciálom – Turčianska Štiavnička V pokojnom a perspektív

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

49 €/m2

IBA U NÁS! Stavebný pozemok Turčianska Štiavnička - Martin

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1. mája | 2,836 m²

Na predaj je stavebný pozemok v Turčianskej Štiavničke o výmere 2.836 m2, ktorý predstavuje uce

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

297,990 € 105 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj zrekonštruovaného vidieckého domu v Turčianskej Štiavničke za cenu bytu

Reality Turčianska Štiavnička

Rodinný dom | . | 80 m²

Naša realitná kancelária sprostredkuje predaj vidieckého rodinnného domu, ktorý je súčasťou dvo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Turčianska Štiavnička

159,000 € 1988 €/m²

Pozemok - Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | 2,792 m²

TUreality ponúka na predaj Na predaj: Pozemok pre rodinný dom s veľkorysou záhradou – 2 792 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT Č. 4 V BYTOVOM DOME SÚP. Č. 283 NA UL. ČSL. ARMÁDY V OBCI TURČIANSKA ŠTIAVNIČKA, OKRES MARTIN

Reality Turčianska Štiavnička

3 izbový byt | Čsl. armády | 67.54 m²

3 – izbový byt č. 4, vchod č. 6, v bytovom dome s.č. 283 v k. ú. Turčianska Štiavnička – ul. Čs

Publikované: 21.07.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na dražba Turčianska Štiavnička

45,300 € 671 €/m²

Investičný pozemok v tichej lokalite s výhľadmi 2285 m², T. Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | 2,285 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s výmerou 2285 m² v malebnej obci Turčianska Štiavnička,

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.09.2025
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

54,900 € 24 €/m²

člen NARKS

LEVELREAL | Na prenájom 1, 2 a 3-izbové byty pri Martine v obci Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

2 izbový byt | Chateau Revay | 31 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúkame na prenájom kompletne zariadený menší 2-izbový apart

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Turčianska Štiavnička

580 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23050)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie