4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Príjemný rekreačný domček pri mori – Vodice, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj útulný rekreačný domček v obľúbenej chorvátskej destinácii Vodice, ideálny n

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

80,000 € 976 €/m²

Top
Top

Nadštandardný rodinný dom na Alžbetinom ostrove – exkluzívna lokalita, súkromie a komfort

Reality Komárno

Rodinný dom | Platanová alej | 1,372 m²

Ekluzívne na predaj: Ponúkame výnimočný rodinný dom s veľkorysou výmerou a vysokým štandardom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

637,000 € 464 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príjemný rodinný dom v Malých Levároch na PREDAJ

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Agátová alej | 100 m²

Na predaj moderný 3-izbový rodinný dom – Malé Leváre, Agátová alej Cena: 206 000 € Ponúkame na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

206,000 € 2060 €/m²

Top
Top

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 60 m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 4417 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Zaujímavá ponuka RD v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Pod Červenou studňou | 300 m²

Nehnuteľnosť je situovaná na rozľahlom, rovinatom pozemku o výmere 2.229 m2 na ulici Pod Červe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

362,900 € 1210 €/m²

Top
Top

Zrekonštruované priestory na zdravotníctvo, služby, kancelárie !

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Kudlákova | 140 m²

Dúbravka - Kudláková ulica - priestory po kompletnej rekonštrukcii, cca 140 m2, v samostatne st

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom- Bratislava III/Koliba - Brečtanová ul. - romantického 3i bytu v rodinnom dome, na rozhraní mesta a lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Brečtanova | 72 m²

Prenájom- Bratislava III/Koliba - Brečtanová ul. - romantického 3i bytu v rodinnom dome, pri le

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne so záhradou 540 m² – Horský park, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Slavíne | 255 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne – Horský park, Staré Mesto, Bratislava • Úžitková plo

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

4REAL.SK PREDAJ POZEMKU S RODINNÝM DOMOM SO SLNEČNOU ORIENTÁCIOU, OBEC MAŇA

Reality Maňa

Rodinný dom | Dlhá | 120 m²

4real.sk s.r.o. člen NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska) ponúka EXKLUZÍV

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Maňa

59,900 € 499 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 904 €/m²

Top
Top

Komfortný 2-izbový byt v centre | 51 m² + balkón, ideálne pre život pešo alebo na bicykli

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 51 m²

Hľadáte bývanie v centre Bratislavy, ale nechcete sa vzdať pokoja? Tento byt je ideálny pre člo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie