Rodinný dom | Bodice | 842 m²
Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi
298,000 € 354 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Hľadáte komfortné a reprezentatívne bývanie vo vyhľadávanej lokalite? Ponúkame na prenájom prie
1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Vlašky | 953 m²
Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený rodinný dom
250,000 € 327 €/m²
Rodinný dom | 804 m²
Ponúkame na predaj priestranný, kompletne podpivničený 6-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v p
190,000 € 236 €/m²
Rodinný dom | 841 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Liptovské Revúce /841
185,500 € 221 €/m²
Rodinný dom | 967 m²
Ponúkame na predaj nový, 5 izbový, moderný, dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Necpaly. Kolaud
349,000 € 361 €/m²
Rodinný dom | Liešťany | 801 m²
Reality Alpia ponúka na predaj RD/ chalupu v obci Liešťany. Dom sa nachádza v tichej lokalite
Cena dohodou
Rodinný dom | Pribylina | 285 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej rekreačnej oblasti na Liptove - v obc
Cena dohodou
Rodinný dom | 500 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový, montovaný rodinný dom, skolaudovaný v roku 2018, ktorý s
305,000 € 610 €/m²
Rodinný dom | 594 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj tehlovú novostavbu, bungalov s garážou a so záhradou /594
Cena dohodou
Rodinný dom | 424 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 424 m2 v obci Ochodnica,
158,000 € 373 €/m²
Rodinný dom | 781 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n
125,000 € 160 €/m²
Rodinný dom | 406 m²
Reality Alpia ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite obce Bešeňová, len 200 metrov
338,000 € 833 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
*****Reality Alpia*****Rodinný dom s veľkým potenciálom na pozemku 600 m² Ponúkame na predaj r
Cena dohodou
Rodinný dom | 784 m²
Ponúkame priestranný trojpodlažný rodinný dom v Ružomberku. Nachádza sa v pokojnej a vyhľadáva
Cena dohodou
Rodinný dom | 446 m²
✨ Moderný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii | Martin – Odtoky ✨ Hľadáte bývanie bez ďalš
290,000 € 650 €/m²
Rodinný dom | Liptovské Revúce | 1,280 m²
Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vhodný na penzión (obytný dom) v obci Liptovské Revú
150,000 € 117 €/m²
Rodinný dom | 1,738 m²
Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás
240,000 € 138 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Hľadáte miesto, kde bude mať vaša rodina dostatok priestoru, súkromia aj spoločných chvíľ? V po
249,000 € 415 €/m²
Rodinný dom | 800 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č
44,900 € 56 €/m²
Rodinný dom | Malá Čierna | 650 m²
Reality Alpia: Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastnej realizácie? Ponúkame na predaj rodi
43,000 € 69 €/m²
Rodinný dom | 1,200 m²
Ponúkame na predaj vidiecky dom v lokalite VIESKA, Turčianske Teplice. Dom sa nachádza 650 m od
125,000 € 113 €/m²
Rodinný dom | 424 m²
Moderné bývanie bez kompromisov v Turanoch Ak hľadáte dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťa
319,900 € 754 €/m²
Rodinný dom | 638 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 6-izbový dvojpodlažný nízkoenergetický rodinný dom v pokojnej čast
306,000 € 480 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.