Rodinný dom | Komárno | 70 m²
Nie každý chce bývať v byte, kde počuje susedov cez stenu. Niektorí ľudia radšej prídu domov na
820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Iža | 163 m²
Niektoré domy ponúknu len bývanie. Tento ponúka aj možnosti. Tí, ktorí niečo takéto hľadajú —
123,000 € 755 €/m²
Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²
Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte
49,000 € 284 €/m²
Rodinný dom | Bene | 390 m²
Hľadáte rodinný dom v pokojnej časti mesta, v dobrom susedstve a s vlastnou záhradou? Do ponuk
178,000 € 477 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Predstavte si dom, ktorý vám nedáva len priestor na bývanie, ale aj reálnu možnosť rozdeliť si
185,000 € 974 €/m²
Rodinný dom | Dulovce | 80 m²
Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv
45,000 € 688 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Viete si predstaviť, ako otvárate dvere Vášho domu a už od prvého momentu vnímate energiu Vášho
185,000 € 1233 €/m²
Rodinný dom | Bátorové Kosihy | 140 m²
Niektoré nehnuteľnosti sa kupujú očami. Iné číslami. Tento dom je pre ľudí, ktorí rozumejú roz
59,000 € 421 €/m²
Rodinný dom | Bene | 130 m²
Niektoré domy vnímate cez cenu, iné cez hodnotu. Práve tieto rodinné domy v Komárne majú svo
99,000 € 762 €/m²
Rodinný dom | 212 m²
Ak hľadáte dom v pokojnej oblasti, s možbosťami do budúcnosti, tak tento dom stojí za obzretie.
169,000 € 797 €/m²
Rodinný dom | Vék | 157 m²
Niektoré domy ponúknu bývanie. Niektoré ponúknu aj možnosti, ktoré oceníte až časom. Len pár m
105,000 € 669 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový rodinný dom na predaj. Dom je situovaný na pokojnom okraji ulice,
189,000 € 1575 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponukame Vám na predaj starší RD vhodný pre klientov s vlastnou predstavou na rekonštrukciu.. R
119,990 € 1200 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
Ponúkame na predaj moderný rodinný dom typu bungalov, situovaný na pozemku o výmere 400 m² v po
185,000 € 463 €/m²
Rodinný dom | Popradská | 205 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľa, Vám exkluzívne ponúka na predaj rodi
Info v RK
Rodinný dom | 108 m²
Miriama Pidovál z Reality s VAMI vám predstavuje príležitosť na kúpu nového rodinného domu v po
Cena dohodou
Rodinný dom | 108 m²
Miriama Pidová z Reality s VAMI vám predstavuje príležitosť na kúpu nového rodinného domu v pok
Cena dohodou
Rodinný dom | 108 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Pri stanici | 316 m²
Niektoré domy sa jednoducho nepozerajú, ale zažívajú. Miriama Pidová z Reality s VAMI vám preds
495,000 € 1566 €/m²
Rodinný dom | Sadová | 410 m²
Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ priestranný 6-izbový rodinný dom s vn
295,000 € 720 €/m²
Rodinný dom | Smreková | 120 m²
Realitná kancelária NestGroup ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom
399,900 € 3333 €/m²
Rodinný dom | . | 270 m²
6-izbový rodinný dom s DVOJGARÁŽOU a VEĽKÝM POZEMKOM 16 500 m² – v obci Podlužany len 3 km od L
410,000 € 1519 €/m²
Rodinný dom | Modra | 150 m²
Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ rodinný dom nachádzajúci sa v tichej
Cena dohodou
Rodinný dom | 100 m²
Realitná kancelária NestGroup vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 4-izbový samostatne stojaci rodin
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.