Tehlový rodinný dom na predaj Sučany

Reality Sučany

Rodinný dom | 122 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Sučany, situovaný na rovinatom pozemku o výme

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sučany

203,800 € 1670 €/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave – Pravotice

Reality Pravotice

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v obci Pravotice (okres BN), situovanú na mierne svahovitom poz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Pravotice

45,000 € 643 €/m²

Investičná príležitosť – Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami

Reality Liptovská Osada

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej turistickej lokalite Liptovská Osad

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovská Osada

239,900 € 960 €/m²

PREDAJ- prémiové bývanie v 5 izbovom, dvojpodlažnom viladome- STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Na vyhliadke | 115.16 m²

Spustili sme výstavbu exkluzívneho projektu Na Vyhliadke v Stupave. Ponúkame na predaj 5 izbový

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Stupava

379,000 € 3270 €/m²

Rezervovaný! Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 7 Slavkov

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pr

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Štôla

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky domček na kopaniciach s pozemkom 1072m2, Brestovec

Reality Vrbovce

Rodinný dom | Nezadaná | 76 m²

Pôvodný vidiecky domček na samote Myjavských kopaníc - dom, ktorý má dušu a príbeh. Miesto, kde

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vrbovce

75,000 € 987 €/m²

Chalupa na polosamote, Krajné okr. Myjava

Reality Krajné

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

Milovníci prírody, ticha a výhľadov, zbystrite pozornosť. Chalupa, kde sa čas spomalí .... Pre

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Krajné

109,000 € 807 €/m²

5-izb. rod. dom/ bazén/ stodola/ pozemok 3.030m2, Podbranč, polosamota

Reality Podbranč

Rodinný dom | Nezadaná | 225 m²

Dom, kde technológia objíma prírodu. Predstavujeme vám jedinečnú nehnuteľnosť situovanú v srdc

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Podbranč

395,000 € 1756 €/m²

Pozemok 1 179 m² so starším domom – Unín, okr. Skalica

Reality Unín

Rodinný dom | 301 | 128 m²

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1 179 m² v obci Unín,

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Unín

37,900 € 296 €/m²

Štýlový vidiecky dom na polosamote, terasa, pozemok 2 036 m², Podbranč

Reality Podbranč

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

...Tam, kde končí cesta a začína pokoj… Podbranč – Gažovci Na konci tichej cesty, kde asfalt p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Podbranč

320,000 € 1524 €/m²

Dom na samote pri lese s pozemkom 3.160m2, Cerová

Reality Cerová

Rodinný dom | Lieskové | 202 m²

AVORY Realitné Centrum/ Poľovnícka chata na samote pod lesom, potok priamo pri pozemku, cca 700

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Cerová

315,000 € 1559 €/m²

Rodinný dom s terasou, garáž, pozemok 902m2, Dojč, okr. Senica

Reality Dojč

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Miesto, kde deti môžu bezstarostne behať po dvore, domáci miláčikovia si užívať voľnosť a vy si

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dojč

239,000 € 1992 €/m²

Dom na okraji obce s veľkým pozemkom 2083 m² – Jablonica

Reality Jablonica

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Predstavte si miesto, kde ráno počujete skôr spev vtákov než ruch áut, kde sa deň začína slnkom

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Jablonica

150,000 € 938 €/m²

Chalupa na samote v lese - Vrbovce, osada v Nitkovej Jame

Reality Vrbovce

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Miesto, kde ticho lieči a príroda určuje rytmus dňa.. Vaše predstavy o pokojnom bývaní sa môžu

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vrbovce

125,000 € 781 €/m²

Rod. dom s pozemkom 1091m2, Šajdíkove Humence, okr. Senica

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie s potenciálom a výbornou dostupnosťou? Tento jednopodlažný rodinný dom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

159,000 € 1325 €/m²

Výnimočný dom na polosamote, pozemok 5.088m², Sobotište – výhľady

Reality Sobotište

Rodinný dom | Halabrínovci | 160 m²

Výnimočná kamenná usadlosť s dušou po citlivej kompletnej prestavbe, na nádhernom mieste nad So

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sobotište

Cena dohodou

Rod. dom s dvomi bytmi a podnik. priestorom, Sobotište

Reality Sobotište

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Hľadáte možnosť kombinovať rodinné bývanie s podnikaním? Či dom vhodný pre viacgeneračné bývani

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sobotište

259,000 € 1177 €/m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA / skolaudovaný 5-izb. rod. dom A0, Šajdíkove Humence

Reality Senica

Rodinný dom | 180 m²

AVORY Realitné Centrum/ Predstavujeme vám jedinečný rodinný dom ktorý nie je len nehnuteľnosť –

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senica

287,000 € 1594 €/m²

RODINNÝ DOM 11+, POZEMOK 796m2, GBELY, okr. SKALICA

Reality Gbely

Rodinný dom | Jilemnického | 215 m²

EXKLUZÍVNE V AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj veľký 11+ rodinný dom s dvomi samost

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Gbely

139,000 € 647 €/m²

5 - izb.rod. dom, garáž, pozemok 1033m2, Koválov, okr. Senica

Reality Koválov

Rodinný dom | Nezadaná | 211 m²

...PRIESTRANNÉ BÝVANIE PRE VEĽKÚ RODINU S MOŽNOSŤOU ROZŠÍRENIA... Ponúkame na predaj samostat

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Koválov

269,000 € 1275 €/m²

Na predaj rod. dom s pozemkom 3.122m2, Unín okr. Skalica

Reality Unín

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom v pokojnej časti obce Uní

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Unín

70,000 € 467 €/m²

Dvojdom, garáž,hos.budova, na pozemku 1140m² SENICA-KUNOV.

Reality Senica

Rodinný dom | Kunov | 270 m²

Hľadáte miesto, ktoré ponúka dostatok priestoru, súkromia a možností? Táto nehnuteľnosť v mests

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senica

175,000 € 648 €/m²

Hos. usadlosť, samota na kopci, pozemok 4.930m2, Sobotište

Reality Sobotište

Rodinný dom | Javorec | 110 m²

Predstavte si domov, kde sa každé ráno budíte s výhľadom na rozprávkovú krajinu, kde čas plynie

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sobotište

219,000 € 1991 €/m²

VIDIECKY DOM NA SAMOTE, POZEMOK 1482m2, SOBOTIŠTE - JAVOREC

Reality Sobotište

Rodinný dom | Javorec | 80 m²

Autentická vidiecka chalupa určená pre milovníkov histórie, pôvodnej architektúry a tradičného

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sobotište

59,000 € 1250 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23088)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Upresniť hľadanie