Rodinný dom | Hlboká | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom postavený na 8 ár širrokom pozemku vo vyhľadávane
205,000 € 1025 €/m²
Rodinný dom | Čerešňová | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom v radovej zástavbe v lokalite Čerešňovej ulice. D
215,000 € 1075 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, ktorá boila dokončená pred dvo
365,000 € 1217 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame Vám na predaj poschodový, kompletne podpivničený rodinný dom v tichej lokalite Tvrdošo
185,000 € 740 €/m²
Rodinný dom | Bezručova | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 514 m2. Pozemok má
169,000 € 1408 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Ponúkame Vám na predaj prízemný rodinný dom, ktorý vznikol rekonštrukciou a prístavbou k pôvo
159,900 € 1142 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame Vám klasický vidiecky rodinný dom so zachovanými prvkami videckej architektúry v obci
115,000 € 460 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej lokalite len 10 minút pešo do centra, v lokalite me
155,000 € 1292 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Na predaj prízemný rodinný dom v tichej uličke v Nesvadoch. Dom je postavený z kombinácie pálen
123,000 € 1230 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný víkendový dom v úžasnej lokalite neďaleko Štúrova a Ostr
115,000 € 1150 €/m²
Rodinný dom | Tatranský priechod | 250 m²
Exkluzívny dvojpozemok a nehnuteľnosť na predaj v prémiovej lokalite v Nových Zámkoch. V blízko
349,000 € 1396 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný dom postavený na 12,64 ár pozemku v Komoči. Pozemok je k
95,000 € 950 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Chcete bývať v priestrannom dome s pokojom vidieka, ale stále na dosah mesta? Do ponuky prináša
309,000 € 2060 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 105.3 m²
Ak hľadáte dostupné bývanie v rodinnom dome priamo v Senci a za prijateľnú cenu, táto ponuka j
259,000 € 2460 €/m²
Rodinný dom | Strminová | 192 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka vo výhradnom zastúpení klienta nadštandardnú nehn
Cena dohodou
Rodinný dom | 80 m²
Broker Consulting, a.s. Vám v zastúpení klienta predstavuje a ponúka na predaj moderný 4-izbový
210,000 € 2625 €/m²
Rodinný dom | Bezručova | 90 m²
3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=Q1zPKymBAkK Video prehliadka TU
305,000 € 3389 €/m²
Rodinný dom | 4051 | 160 m²
3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=CNiHx4UaHKo Video prehliadka TU.
485,000 € 3031 €/m²
Rodinný dom | Svinná 57 | 150 m²
3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=cvvWfPDpvW7 Video prehliadka TU
Cena dohodou
Rodinný dom | 426 | 135 m²
3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=a1XswevNyBS Video prehliadka TU
285,000 € 2111 €/m²
Rodinný dom | 152 m²
Video prehliadka TU. Ponúkame na predaj zaujímavý 5 izbový rodinný dom v obci Kameničany pri D
280,000 € 2105 €/m²
Rodinný dom | Kameničany | 152 m²
255,000 € 2138 €/m²
Rodinný dom | Bottova | 328 m²
3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=ZmrDGzTxxQ4 Video prehliadka TU
299,000 € 991 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²
EQUITY, realitná kancelária – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj stavbu rodinn
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.