EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – LUXUSNE ZARIADENÝ RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S GARÁŽOU, ALTÁNKOM A PRIESTRANNÝM POZEMKOM V POKOJNEJ ČASTI ROHOŽNÍK

Reality Rohožník

Rodinný dom | V Kútoch | 166 m²

Realitná kancelária Adams Reality Vám exkluzívne predstavuje výnimočný rodinný dom, ktorý spáj

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Rohožník

340,000 € 2048 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Rodinné domy na predaj (23039)
Upresniť hľadanie