Prešov – dom v TOP lokalite s bazénom a maximálnym súkromím

Reality Prešov

Rodinný dom | Pod Kamennou baňou | 200 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj 4‑izbový tehlový rodinný dom ideálny pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj rodinný dom - Surdok

Reality Prešov

Rodinný dom | 130 m²

IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení zrekonštruovaný rodinný dom v krajsk

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Prešov

215,000 € 1654 €/m²

MDG Homes | Železo-betónové domy na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | 101.19 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka v spolupráci s MDG Homes nízkoenergetické železo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

62,400 € 617 €/m²

Na PREDAJ rodinný dom - Prešov Solivar.

Reality Prešov

Rodinný dom | 990 m²

Ponuka je teraz atraktívnejšia ! Aktuálnou úpravou ceny na 249.000, sa táto nehnuteľnosť stáva

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prešov

249,000 € 252 €/m²

Exkluzívne na predaj – objekt v historickom centre Prešova, Kováčska 2

Reality Prešov

Rodinný dom | Kováčska | 400 m²

Na predaj ponúkame nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v úplnom centre mesta Prešov, na vyhľadávanej a

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Prešov

264,000 € 660 €/m²

PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU S RODINNÝM DOMOM K SURDOKU, PREŠOV

Reality Prešov

Rodinný dom | K Surdoku | 1,186 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok s rodinným domom v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Prešov

214,900 € 181 €/m²

RD aj na PODNIKANIE s VEĽKORYSÝM POZEMKOM

Reality Prešov

Rodinný dom | Vranovská | 140 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom nachád

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

Rodinný dom Levočská ulica, Prešov - NOVÁ CENA!

Reality Prešov

Rodinný dom | Levočská | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - rozostavanú stavbu na Levočskej ulici v Prešove na pozemku

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prešov

175,000 € 1458 €/m²

Exkluzívne dvojgeneračný tehlový rodinný dom sídlisko Šváby

Reality Prešov

Rodinný dom | Urxova | 552 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj veľký priestranný tehlový

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prešov

445,000 € 806 €/m²

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Solivar, Prešov - REZERVOVANÉ

Reality Prešov

Rodinný dom | Valkovská | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Prešove, mestská časť Solivar Rodinný dom sa nachádza na poze

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prešov

259,900 € 1733 €/m²

REZERVOVANÉ - 3,5-izbový rodinný dom s bazénom, 2022 m² pozemok, 90 m² terasa

Reality Prešov

Rodinný dom | 119 m²

Dom s dušou – kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový rodinný dom s bazénom, veľkorysým pozemkom a

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

269,000 € 2261 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj 4 izb. bungalov v krásnej prírode, 651 m2, garáž, prístrešok, zariadený

Reality Prešov

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, bezpečie a prírodu na dosah? Tento rodinný dom v obci Kok

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

330,000 € 3300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom s panoramatickým výhľadom na Prešov, 637 m2 pozemok, vhodný aj na podnikanie

Reality Prešov

Rodinný dom | Jána Béreša | 240 m²

Všetko na dome sa dá prerobiť. Jediné, čo nezmeníte, je LOKALITA. A práve tá predáva. Ponúkame

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 1246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 3-izbový rodinný dom v obľúbenej časti Šalgovík – Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | 85 m²

Predstavte si miesto, kde ráno pijete kávu na slnečnej terase, deti sa bezpečne hrajú na dvore

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

329,900 € 3881 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA Krásny Prémiový dom Prešov, Kendice!

Reality Prešov

Rodinný dom | 124 m²

TU Reality ponúka tento plne vybavený rodinný dom Prešov Kendice. Nachádza sa v dvojdome, kolau

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

247,000 € 1992 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom na predaj - Top lokalita

Reality Prešov

Rodinný dom | 157 m²

Luxusný 4 izbový ideálne riešený dom. Typ : prízemný dom Lokalita: Ľubotice, Prešov Výmera: Ro

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Prešov

420,000 € 2675 €/m²

Luxusná moderná novostavba na predaj - k nasťahovaniu

Reality Prešov

Rodinný dom | 99 m²

Predám luxusný 4 izbový ideálne riešený dom. PZ - 313 m2 RD - 99 m2 Dom dokončený na kľúč. Vyk

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Prešov

347,000 € 3505 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderná 4 izbová novostavba - Prešov, dom k nasťahovaniu

Reality Prešov

Rodinný dom | Ľubotice | 100 m²

4 izbová novostavba · Lokalita: Ľubotice, Stav: RD1 – výmera pozemku 440 m2 k domu prináleží t

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Prešov

319,000 € 2590 €/m²

Predám luxusný 4 izbový rodinný dom - ihneď k nasťahovaniu - dokončený na kľúč

Reality Prešov

Rodinný dom | Domašská | 101 m²

Z - 313 m2 RD - 101 m2 Rodinný dom je kompletné dokončený na kľúč, už len sa nasťahovať... Vy

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Prešov

349,000 € 3455 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Posledné 2 rodinné domy v obci Záborské

Reality Prešov

Rodinný dom | 126 m²

Rodinný dom – 5 min od Prešova, tichá lokalita, krásny výhľad Na predaj moderný, energeticky ú

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Prešov

265,000 € 2103 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Family modern

Reality Prešov

Rodinný dom | 85 m²

Hľadáte nový dom pre Vašu rodinu? A čo tak dať si ho postaviť? Spoločnosť BAU holding - rodinné

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Prešov

80,999 € 953 €/m²

ZÁBORSKÉ – NOVOSTAVBY DOMOV LEN 2 km od PREŠOVA

Reality Prešov

Rodinný dom | 146.71 m²

Hľadáte domov, ktorý vám bude zarábať? Vymeňte mestský byt za energetickú nezávislosť a súkromi

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Prešov

368,000 € 2508 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčný dom - novostavba v centre mesta

Reality Prešov

Rodinný dom | 600 m²

HotReality s.r.o. Vám ponúka na predaj 3.podlažný, polyfunkčný dom - novostavba, ktorý sa nachá

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Prešov

1,250,000 € 2083 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (771)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie