Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v mestskej čast

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

179,000 € 2295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM V PREŠOVE VYDUMANEC na pozemku o výmere 1200 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM v mestskej ča

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

280,000 € 718 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA... EXKLUZÍVNE! VILA-DOM V PREŠOVE VÝBORNÁ LOKALITA, na pozemku o výmere 1013 m2.

Reality Prešov

Rodinný dom | .-, | 300 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj RODINNÝ DOM – VILU v širšom centre me

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

399,990 € 1333 €/m²

RODINNÝ DOM V PREŠOVE VYDUMANEC na pozemku o výmere 600 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

200,000 € 513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

🏡 Prenájom novostavby rodinného domu – Prešov, Šalgovík, Matušková ulica

Reality Prešov

Rodinný dom | Muškátová | 180 m²

Ponúkame na prenájom modernú novostavbu rodinného domu v tichej a vyhľadávanej lokalite Prešov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Prešov

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Dva domy na predaj: Prešov – Solivar ulica Kukučínová

Reality Prešov

Rodinný dom | Kukučínová | 260 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v lukratívnej časti Prešova na Solivare, ulica Kukučí

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

275,000 € 1058 €/m²

NA PREDAJ_DOM RABÍNA v Prešove_architektonický skvost

Reality Prešov

Rodinný dom | Okružná | 553 m²

PREDAJ VEĽKOLEPEJ HISTORICKEJ BUDOVY V PREŠOVE NA OKRUŽNEJ ULICI ARCHITEKTONICKÝ SKVOST 3 PODLA

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

1,133,000 € 2893 €/m²

Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s garážou v Prešove na Šidlovci.

Reality Prešov

Rodinný dom | 288 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný a presvetlený 6 - izbový dom s garážou v Prešove, v obľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

320,000 € 1111 €/m²

Novinka
Novinka

Monika -Rodinný dom nad SIII. (F746-12-ANM)

Reality Prešov

Rodinný dom | č.d. | 100 m²

(F746-12-ANM) 3 izb skvelý rodinný dom sa nachádza na vynikajúcom tichom ale zároveň akčnom mi

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

239,900 € 2399 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom, mestské bývanie, s 2 bytovými jednotkami, predaj, centrum Prešova, Kotrádová ulica

Reality Prešov

Rodinný dom | Kotrádova | 260 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v š

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

388,000 € 1492 €/m²

Super sídlo firmy alebo bývanie blízko centra

Reality Prešov

Rodinný dom | Jesenského | 70 m²

Na predaj rodinný dom – Prešov, ul. Jesenského Ponúkame na predaj slnečný a útulný dom v tiche

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

Moderný 5-izbový rodinný dom - K Surdoku (N013-12-MIDUt)

Reality Prešov

Rodinný dom | 155 m²

Moderný 5-izbový rodinný dom na predaj Pokojná lokalita | Pozemok 5 árov | Úžitková plocha 155

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

Stavebný pozemok + RD Prešov - Solivar -Šváby (F677-12-ANMi)

Reality Prešov

Rodinný dom | Švábska | 146 m²

F677-12-ANMi Rodinný dom Pozemok o výmere cca 1226m2 sa skladá z troch častí 598m2, 512m2 a 1

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Tehlová HOTOVÁ novostavba viac ako holodom (F672-12-ANM)

Reality Prešov

Rodinný dom | . | 105 m²

(F672-12-ANMi) Rodinný dom V novej časti Prešov- Nižná Šebastová novostavba - bungalov (tehlo

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 2810 €/m²

6 ročný white bungalov Ku Surdoku (F651-12-ANMi)

Reality Prešov

Rodinný dom | Ku Surdoku | 140 m²

(F651-12-ANMi) Rodinný dom 6 ročná novostavba - bungalov 140m2 úžitková plocha, pozemok 508m2.

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 2136 €/m²

Rodinný dom na bývanie aj podnikanie v meste (F659-12-ANMi)

Reality Prešov

Rodinný dom | 70 m²

F659-12-ANMi Rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie (napr. pre ambulanciu pre lekára atd

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME - Uprostred mesta novostavba (F475-12-ANMi)

Reality Prešov

Rodinný dom | 209 m²

F475-12-ANMi Rodinný dom Výnimočná novostavba v príprave uprostred mesta na d Sabinovskou.., I

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

390,000 € 1866 €/m²

"REZERVOVANÉ" 4 IZB.ROD.DOM,ul. HLAVNÁ,KAPUŠANY,436M2 POZEMOK,VŠETKY IS

Reality Prešov

Rodinný dom | Kováčska | 115 m²

EXCLUSIVE realitná kancelária Prešov ponúka exkluzívne na predaj starší 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Prešov

89,900 € 782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA RD,UL.CINTORÍNSKA,FINTICE,1063 M2 POZEMOK,GARÁŽ

Reality Prešov

Rodinný dom | Hlavná | 209 m²

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove ponúka na predaj novostav

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

RODINNÝ DOM, UL.17.NOVEMBRA, PREŠOV, DVE PARKOVACIE MIESTA

Reality Prešov

Rodinný dom | 17. novembra | 100 m²

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove ponúka na predaj dvojpodl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

269,900 € 2699 €/m²

RD s POLYFUNKCIOU - VHODNÉ AJ PRE AMBULANCIU S BÝVANÍM

Reality Prešov

Rodinný dom | 278 m²

-AKTUALIZOVANÁ CENA- EXCLUSIVE realitná kancelária Prešov ponúka exkluzívne na predaj trojpodla

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Prešov

499,900 € 1798 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Prešove, alebo v blízkom okolí v cene do 22

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Prešov

220,000 € 1467 €/m²

Predám Rodinný dom,1100 m², ul. Sládkovičova,centrum Prešova

Reality Prešov

Rodinný dom | Sladkovičová | 150 m²

Predám rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v úplnom centre mesta Prešov, na Sládkovičovej ulic

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Prešov

459,000 € 3060 €/m²

prenájom moderný 5-izbový rodinný dom

Reality Prešov

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom moderný 5-izbový rodinný dom v lukratívnej lokalite Šalgovík v Pre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Prešov

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (771)
Upresniť hľadanie