Predaj RD v Nižnom Žipove, okr.Trebišov

Reality Nižný Žipov

Rodinný dom | Nižný Žipov | 400 m²

Diana Reality ponúka na predaj rodinný dom v Nižnom Žipove, okr. Trebišov. Jedná sa o dvojpodla

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nižný Žipov

66,000 € 165 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23049)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie