Rodinný dom | Narcisová | 140 m²
604-12-MIG Nitra ZOBOR rodinný dom Narcisová ul. Predaj – 4 - izbový rodinný dom v lukratívne
319,000 € 2279 €/m²
Rodinný dom | Priechodná | 220 m²
ID 613-12-MIG Nitra – ČERMÁŇ – 2 rodinné domy – pozemok 1 390 m2 Nádherný výhľad... Na preda
412,000 € 1873 €/m²
Rodinný dom | Zobor | 150 m²
EXCLUSIVE obchodník s prémiovými nehnuteľnosťami Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj charizmatický,
326,900 € 2460 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
🏡 EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM NA ZOBORE | IDEÁLNY AJ AKO INVESTÍCIA Lokalita: Nitra – Zobor Cena: 44
449,700 € 1124 €/m²
Rodinný dom | 360 m²
B10 Vám ponúka na predaj veľký 6 izb. rodinný dom s garážou po kompletnej nadštandardnej rekonš
450,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | 192 m²
B10 Vám ponúka na predaj 4 izb. Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s krásnym pozemkom vo v
397,800 € 2072 €/m²
Rodinný dom | 175 m²
Realitná kancelária B10 vám ponúka na predaj nadčasový rodinný dom, ktorý v sebe spája pokoj le
429,000 € 2451 €/m²
Rodinný dom | Klinčeková | 180 m²
REZERVOVANÉ!!! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Nitre časť Z
259,000 € 1439 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred
Cena dohodou
Rodinný dom | 140 m²
V2 real estate ponúka NA PREDAJ 5I RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, 10 MIN DO CENTRA NITRY Lokalita – Ca
309,000 € 2207 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred
Cena dohodou
Rodinný dom | 330 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Turistická | 160 m²
Predtým, ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video domu:++
265,000 € 1656 €/m²
Rodinný dom | Vansovej | 254 m²
Ponúkame Vám na predaj podpivničený a krásne prerobený 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej a k
414,500 € 1632 €/m²
Rodinný dom | Hornozoborská | 220 m²
Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s nádherným výhľadom – Nitra, Zobor. Pozemok: 928 m²,
429,000 € 1950 €/m²
Rodinný dom | Koceľova | 160 m²
Život v srdci Nitry: Kde sa práca mení na radosť a domov na oázu pokoja Predstavte si ráno,
350,000 € 2188 €/m²
Rodinný dom | Turistická | 350 m²
BOSEN NITRA Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardný 5 izbový rodinný dom, po
569,000 € 1626 €/m²
Rodinný dom | Dražovská | 250 m²
RK -Akropolis predá Nitra – ZOBOR - 15 ročný rodinný dom Na predaj dvojpodlažný, tehlový, 4- iz
410,000 € 1640 €/m²
Rodinný dom | 121 m²
Predaj luxusného rodinného domu s dvoma spálňami v centre Nitry - tichá rezidenčná časť centra
Cena dohodou
Rodinný dom | 153 m²
Pozrite si 3D obhliadku : https://my.matterport.com/show/?m=ByNAtFBLz7v Pozrite si krátke video
369,900 € 2418 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Predmetom dražby je rozostavaný rodinný dom v mestskej časti Veľké Janíkovce, mesto Nitra, spol
186,750 €
Rodinný dom | Nová osada | 150 m²
KABØ real estate Vám ponúka na predaj Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Nitra - Kynek. Dom s
349,000 € 2327 €/m²
Rodinný dom | Metodova | 110 m²
PREDAJ – Zrekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s veľkou terasou v prémiovej lokalite Zobor | Met
349,000 € 3173 €/m²
Rodinný dom | 175 m²
Realitná kancelária vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom, vo výnimočnom prostredí pohor
429,000 € 2451 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.