Na PREDAJ RD Zobor 120m2, pozemok 460m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 120 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 4i RD s garážou, s veľkým pozemkom 1067m2, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Inovecká | 180 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 V2 Real Estate vám ponúka na predaj 4i RD s garážou v tichej,

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 5 i novostavba bungalov s garážou v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 180 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj 4

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.01.2025
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 4i bungalov Nitra - Nový- Cabaj

Reality Nitra

Rodinný dom | 90 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 3211 €/m²

Na PREDAJ Exkluzívna vila 320m2 na golfovom ihrisku v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 280 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Vila na Kmeťkovej ul. v centre Nitry - Starom Meste

Reality Nitra

Rodinný dom | Kmeťkova | 340 m²

Predmetom ponuky je DOM, ktorý sa nachádza v centre krajského mesta Nitra na Kmeťkov

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Výnimočný dizajnový 5i RD 173m2 s dych berúcim výhľadom na Nitru

Reality Nitra

Rodinný dom | 173 m²

EXPAT EXPERTS | Výnimočný dizajnový 5i RD 173m2 s dych berúcim výhľadom na Nitru Dispozícia:

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Nitra

3,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpim Rodinný dom v Nitre a okolí.

Reality Nitra

Rodinný dom | 80 m²

Kúpim rodinný dom , okolí Nitry alebo v Nitre , v cene do 220.000 €. .

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Nitra

200,000 € 2500 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s veľkým pozemkom Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Orechová | 285 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom s výnimočným potenciálom na Zobore – Orechová ul., Nitra Hľadáte bývani

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 1295 €/m²

Kúpa rodinný dom - holodom pri Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom cca do 15 km od Nitry. Rodinný dom môže byť v štádi

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Nitra

180,000 €

Kúpa starší rodinný dom pri Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 0 m²

Hľadáme pre mladú rodinku starší rodinný dom v blízkosti Nitry do cca 15 km. Aspoň po čiastočn

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Nitra

170,000 €

Hľadáme rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme rodinný dom v Nitre, alebo v okrajových častiach Nitry. Stav: novostavba, alebo dom po

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Nitra

480,000 €

Predaj, 4 izbový rodinný dom - terasa, tepelné čerpadlo, Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovská | 106 m²

Hľadáte domov, ktorý vonia novotou a ponúka špičkové technologické riešenia? V novej lokalite m

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 2255 €/m²

EXKLUZÍVNY 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA ZOBORE

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornozoborská | 209 m²

MMJ reality exkluzívne ponúka: PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA ZOBORE, DVOJGENERAČNÝ Cena nehnu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

445,000 € 2129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNY 6-IZBOVÝ DOM NA ZOBORE – 2 TERASY, 886 m² POZEMOK, TICHÁ SLEPÁ ULICA | Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornozoborská | 209 m²

Realitná kancelária MMJ Reality exkluzívne ponúka na predaj moderný 6-izbový rodinný dom v pres

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

445,000 € 2129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V BLÍZKOSTI CENTRA

Reality Nitra

Rodinný dom | Hanulova | 116 m²

MMJ reality exkluzívne ponúka: PREDAJ RODINNÉHO DOMU V BLÍZKOSTI CENTRA Cena nehnuteľnosti: 2

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Nitra

299,000 € 2578 €/m²

Na predaj 4- izbový podkrovný RODINNÝ dom na ul. Fraňa Mojtu v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Fraňa Mojtu | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre mesta Nitra na ulici Fraňa Mojtu. Tento starší podkrov

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

Pozemok s rozostavanou stavbou NA PREDAJ v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Rodinný dom | Komenského 18 | 180 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 835 m2 s rozostavanou stavbou na Komenského ulici v lukratí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Úžasný rodinný dom na Zobore - nádherné pokojné miesto

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Kto túži po bývaní v blízkom dosahu mesta, zároveň hľadá tiché a pokojné miesto na bývanie, tát

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Nitra

310,000 € 3000 €/m²

Rodinný dom na predaj v Nitre, časť Kynek, novostavba

Reality Nitra

Rodinný dom | 234 m²

Predáme novostavbu moderný rodinný dom v Nitre, časť Kynek. Nachádza sa v lokalite zástavby nov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 1192 €/m²

Veľká rodinná vila na predaj v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Predáme veľkú rodinnú vilu v Nitre. Nachádza sa v intraviláne mesta, v tichom prostredí a ľahko

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Nitra

500,000 €

Dom na predaj Nitra, Kynek, novostavba

Reality Nitra

Rodinný dom | 160 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Nitra

240,000 € 1500 €/m²

DIRECTREAL|Bývanie na Zobore s výhľadmi, ktoré si zamilujete - pozemok 11 árov

Reality Nitra

Rodinný dom | Kamenná | 200 m²

Directreal Exkluziv - Dom na Zobore s dychberúcimi výhľadmi na 11árovom pozemku– miesto, kde s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

228,000 € 1140 €/m²

Predaj 5 izb. RD, balkón, garáž, Dolnohorská ul., Zobor, Šindolka

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 300 m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom a krásnym výhľadom na Dolnohorskej ulici

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Nitra

249,900 € 833 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23064)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Upresniť hľadanie