PREDAJ - RODINNÝ DOM - MALÁ MAČA - CELKOVÁ ROZLOHA 2 719 M²

Reality Malá Mača

Rodinný dom | 184.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Malá Mača pri Sládkovičove Celková rozloha

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malá Mača

365,000 € 1976 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie