Pripravujeme ma predaj :Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii na predaj v obci Budimír. Rodinný dom 150 m2 , na peknom pozemku 750 m2

Reality Budimír

Rodinný dom | 165 m²

Na predaj rodinný dom , bungalova stavba po kompletnej rekonštrukcii , v obci Budimír. 4 izby,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Budimír

469,900 € 2848 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Upresniť hľadanie