Exkluzívny poschodový dom v lukratívnej lokalite v Čunove, 286 m2, slnečný pozemok 571 m2

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | - | 286 m²

SaleA- Váš partner v realitách, ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou až 28

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

639,000 € 2234 €/m²

Príjemný rodinný dom v Čunove – kvalita viditeľná v každom detaile

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | 191 m²

Predstavujeme vám dom, ktorý nie je len nehnuteľnosťou, ale skutočným domovom. Samostatne stoja

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

755,000 € 3953 €/m²

člen NARKS

SMART HOME -pre náročného klienta - 5 izbový rodinný dom s garážou , NOVOSTAVBA,

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | 285.5 m²

Ponúkame na predaj novostavbu – v lukratívnej lokalite Čunovo –inteligentný SMART HOME - 5

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

CORRIS-PREDAJ: Úsporný dom s modernými technológiami - Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Novosadná | 119.7 m²

Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj 2 bytové jednotky v modernom rodinnom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

469,000 € 3918 €/m²

NA PREDAJ priestranná a moderná 5-izbová novostavba v Čunove

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Cirokova | 221 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový dom v mestskej časti Bratislava V – Čunovo. Táto lokalita je ideáln

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

ASTER Predaj: Dom s dvojgarážou v obci Mosonmagyaróvár, 172m² pozemok 5,2á

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | 172 m²

ASTER Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Mosonmagyaróvár, len 8 km od rak

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

320,000 € 1860 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie