Predaj rodinný dom Nitra - Branč, rovinatý pozemok 960 m2

Reality Branč

Rodinný dom | 120 m²

R12 reality ponúka na predaj rekonštruovaný rodinný dom LOKALITA okres - Nitra obec - Branč

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Branč

Cena na vyžiadanie

Šesťizbový rodinný dom v Branči – ideálne bývanie v tichej lokalite s krásnou záhradou

Reality Branč

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj viacpodlažný rodinný dom v obci Branč, situovaný v pokojnej časti dediny v s

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Branč

260,000 € 1040 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23022)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (731)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie