Exkluzívne v APEX reality 6i rodinný dom v obci Bojničky s garážou na pozemok 596 m2

Reality Bojničky

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj vzdušný 6 izbový rodinný dom nachádzajúc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bojničky

194,000 € 924 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie