TUreality s.r.o.

Nové Mesto nad Váhom

Malinovského 1257 915 01 506338

102 inzerátov v ponuke

Predám 2izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

2 izbový byt | 54 m²

Hľadáte bývanie bez ďalších investícií? TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt zrekonštruovaný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

99,990 € 1852 €/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme do ponuky pozemok v Drietome o výmere 3528m2.

Reality Drietoma

Rekreačný pozemok | 3,528 m²

TUreality pripravuje do ponuky na predaj rozľahlý pozemok o výmere 3568 m² v obci Drietoma, ob

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

29,990 € 9 €/m²

Novinka
Novinka

Predám 4 izbový byt v Trenčíne na Sihoti.

Reality Trenčín

4 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 90 m² vo vyhľadávanej lokalite Sih

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

Sedliacky dom v obci Brestovec pri Myjave

Reality Brestovec

Vidiecky dom | 1,007 m²

TUreality ponúka na predaj sedliacky dom v obci Brestovec pri Myjave Hľadáte nehnuteľnosť na v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brestovec

55,000 € 55 €/m²

Predám záhradnú chatku na Myjave.

Reality Myjava

Záhradná chatka | 24 m²

Predám murovanu chatku v záhradkárskej oblasti na Myjave - elektrina v chatke - chatka je sko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

25,000 € 1042 €/m²

3izbový byt v Starej Turej

Reality Stará Turá

3 izbový byt | 76 m²

TUreality pripravuje na predaj 3izbový byt v Starej Turej. Bytový dom prešiel rekonštrukčnými p

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

120,000 € 1579 €/m²

pozemok v obci Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | 450 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Horná Streda. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

54,990 € 122 €/m²

Stavebný pozemok v obci Lubina s krásnym výhľadom a výmerou 1258 m2

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | 1,258 m²

TUreality ponúka na predaj veľký pozemok v obci Lubina. Rozmery pozemku sú cca 33x35m . Je mie

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

67,000 € 53 €/m²

Rodinný dom v Starej Myjave na predaj

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | 2,065 m²

TUreality ponúka na predaj útulný podpivničený rodinný dom situovaný v tichej a malebnej obci S

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

145,000 € 79 €/m²

Výnimočný pozemok o výmere 1642 m2 v centre Starej Turej so starým domom

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 1,642 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný pozemok so starým rodinným domom v meste Stará Turá. Exkl

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, Stará Turá, 695 m2

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v meste Stará Turá. Jedná sa o pozemok na výstavbu

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

86,875 €

NA PREDAJ POZEMOK, 1400m2, TURÁ LÚKA - MYJAVA

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,400 m²

TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok v Myjave časť Turá Lúka. Pozemok je slnečný, mier

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

69,000 € 49 €/m²

Stavebný pozemok, Stará Turá, 685m2, pripravený na stavbu

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 685 m²

TUreality pripravuje na predaj výnimočný pozemok v meste Stará Turá. Jedná sa o pozemok na výst

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

85,625 € 125 €/m²

Rodinný dom v peknom prostredí s veľkým pozemkom.

Reality Lubina

Vidiecky dom | 2,842 m²

TUreality ponúka na predaj útulný vidiecky dom v malebnom prostredí v dedinke Lubina neďaleko N

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lubina

180,000 € 63 €/m²

Sedliacky dom so stodolou a pozemkami, Stará Turá - Papraď

Reality Stará Turá

Vidiecky dom | 611 m²

TUreality ponúka na predaj sedliacky dom so stodolou a rozsiahlymi pozemkami v okrese Nové Mest

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

84,000 € 137 €/m²

Znížená cena - Veľký slnečný pozemok - 1279 m2 - v krásnom prostredí obce Lubina - Hrnčiarové

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | 1,279 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, časť Hrnčiarové. Nachádza sa v príje

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

65,000 € 51 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný útulný domček v Moravskom Lieskovom o rozlohe 128m2.

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | 128 m²

TUreality ponúka na predaj domček v tichej uličke dedinky Moravské Lieskové. Jedná sa o starý h

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

40,000 € 313 €/m²

Nová cena - Rodinný dom v Novom Meste nad Váhom pripravený k okamžitému nasťahovaniu - ulica Riečna, 526 m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 95 m²

TUreality ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa rodinný dom v Novom Meste nad Váhom.

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2izbový tehlový byt v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový tehlový byt s veľkým potenciálom na rekonštru

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

127,000 € 1628 €/m²

Predám 3izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Myja

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

109,990 € 1719 €/m²

Pripravujeme na predaj 2izbový byt Myjava

Reality Myjava

2 izbový byt | 53 m²

TUreality ponúka na predaj 2izbový byt v meste Myjava. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

76,000 € 1434 €/m²

Starší rodinný dom blízko centra Starej Turej, pozemok 683 m2

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 683 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, pripra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

Stavebný pozemok v tichej časti dedinky Podolie

Reality Podolie

Pozemok pre rodinné domy | 738 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 738m2 v obci Podolie. Na pozemku sa nachá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podolie

75,000 € 102 €/m²

Predám rodinný dom vo Veľkom Orvišti.

Reality Veľké Orvište

Rodinný dom | 576 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľké Orvište, situovaný na rovinatom pozemku s v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Orvište

159,990 € 278 €/m²