TUreality s.r.o.

Nové Mesto nad Váhom

Malinovského 1257 915 01 506338

102 inzerátov v ponuke

Novostavba rodinného domu v Kočovce-Rakoľuby.

Reality Kočovce

Rodinný dom | 96 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom s užitkovou plochou 96m2 v dedinke Rakoľuby. Predáva sa

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kočovce

254,990 € 2656 €/m²

NOVÁ CENA - Veľký dva a pol izbový byt v tehlovej bytovke s dvoma balkónmi v Starej Turej - 91 m2

Reality Stará Turá

2 izbový byt | 91 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2,5 izbový byt v meste Stará Turá. Byt zaujme svojou veľ

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

99,000 € 1088 €/m²

Osobitý 5-izbový rodinný dom neďaleko Trenčína, v obci Krivosúd-Bodovka

Reality Krivosúd-Bodovka

Rodinný dom | 1,029 m²

???? TUreality ponúka na predaj osobitý 5-izbový rodinný dom neďaleko Trenčína, v obci Krivosúd

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krivosúd-Bodovka

295,000 € 287 €/m²

Predám chalupu na Starej Myjave na pozemku o výmere 859m2.

Reality Stará Myjava

Chalupa, rekreačný domček | 859 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú chalupu v obci Stará Myjava,ktorá je ideálna na chalupárčenie

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Myjava

165,000 € 192 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nová cena Očarujúci rodinný dom v obci Pobedim

Reality Pobedim

Rodinný dom | 1,255 m²

TUreality ponúka na predaj očarujúci rodinný dom v obci Pobedim. Realizujte si sen o bývaní v t

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pobedim

120,000 € 96 €/m²

Stavebný pozemok neďaleko centra mesta Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok neďaleko centra mesta Vrbové. Výmera pozemku je veľ

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

119,600 €

Predám pozemok v Drietome-Brusné o výmere 4 662 m2.

Reality Drietoma

Rekreačný pozemok | 4,662 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Drietoma, v pokojnej časti Brusné. Pozem

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

39,900 € 9 €/m²

Predám stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice.

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý vás očarí svojou polohou aj jedin

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

85,000 € 106 €/m²

Predám rodinný dom v Novej Dubnici s pozemkom o výmere 400m2.

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | 400 m²

TUreality ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa na pozemku o výmere 400 m².

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

259,990 € 650 €/m²

Nová cena rekreačný pozemok s nádherným výhľadom na Biele Karpaty v obci Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rekreačný pozemok | 5,570 m²

TUreality ponúka na predaj rekreačný pozemok s nádherným výhľadom na Biele Karpaty v obci Morav

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moravské Lieskové

18,000 € 3 €/m²

Starší rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Podolie

Reality Podolie

Rodinný dom | 1,000 m²

Tureality pripravuje na predaj starší rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Podolie. Dom je p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podolie

149,990 € 150 €/m²

REZERVOVANÉ Svetlý 3izbový byt, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | 78 m²

REZERVOVANÉ TUreality ponúka na predaj svetlý 3izbový byt v meste Stará Turá. Byt je jedinečná

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

126,500 € 1622 €/m²

REZERVOVANÉ Jedinečný 4izbový byt Stará Turá

Reality Stará Turá

4 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný 4izbový byt v meste Stará Turá. Byt je výnimočný nielen sv

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

132,000 € 1590 €/m²

Veľký slnečný jednoizbový byt v Brezovej pod Bradlom na prenájom

Reality Brezová pod Bradlom

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúka na prenájom pekný, slnečný byt v Brezovej pod Bradlom. Byt je príjemný svetlý

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezová pod Bradlom

380 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY CHALUPU NA MYJAVE

Reality Stará Myjava

Chalupa, rekreačný domček | 840 m²

Pripravujeme do ponuky chalupu v krásnom prostredí myjavských kopaníc – Stará Myjava. Chalupa j

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Myjava

149,990 € 179 €/m²

Investičná príležitosť v Beckove – pozemok s potenciálom v bezprostrednej blízkosti Nového Mesta nad Váhom

Reality Beckov

Rekreačný pozemok | 851 m²

TU reality Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v katastrálnom území Beckov o výmere 850 m2

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

34,900 € 41 €/m²

Predám pozemok v obci Trenčianske Mitice o výmere 1600m2.

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,600 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok s nádherným výhľadom, ktorý si vás získa

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

160,000 € 100 €/m²

Predám pozemok v Drietome časť Brusné.

Reality Drietoma

Rekreačný pozemok | 8,045 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v Drietome časť Brusné. Pozemok sa nachádza v pokojnej a ti

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

64,000 € 8 €/m²

REZERVOVANE! Predám záhradnú chatku v Starej Turej

Reality Stará Turá

Záhradná chatka | 16 m²

TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku v lokalite Chrastnata Stará Turá. video: youtu.be/N

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

26,900 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám garáž v TN Bezručová ulica o rozmere 19m2

Reality Trenčín

Garáž | 19 m²

TUreality ponúka na predaj murovanú garáž Lokalita: Bezručova Výmera: 19 m² Vhodná na vlastn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

25,990 € 1368 €/m²

Predám murovanú garáž v TN o výmere 19m2.

Reality Trenčín

Garáž | 19 m²

TUreality ponúka na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe o výmere 19m2. Lokalita: Bezručov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

35,000 € 1842 €/m²

REZERVOVANE.Predám 4 izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

4 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka na predaj 4 izbový byt v Myjave rozlohe 78 m2. Poschodie: 7/8 Orientácia: SZ

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

104,990 € 1346 €/m²

Predám 1izbový byt v Čachticiach.

Reality Čachtice

1 izbový byt | 46 m²

TUreality ponúka na predaj 1 izbový byt v obci Čachtice Nachádza sa priamo v centre obce posc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čachtice

Cena na vyžiadanie

Na predaj záhradná chatka s pozemkom 366m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | 366 m²

Tureality ponúka na predaj záhradnú murovanú chatku v ZO Vinohrady v Novom Meste nad Váhom s ro

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

39,900 € 109 €/m²