TUreality s.r.o.

Nové Mesto nad Váhom

Malinovského 1257 915 01 506338

102 inzerátov v ponuke

Na predaj stavebný pozemok o výmere 1002m2 v Brunovciach

Reality Brunovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,002 m²

Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Brunovce. Pozemok má výmeru 1002 m² a je vho

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brunovce

70,140 € 70 €/m²

Na predaj záhradná chatka s pozemkom 459m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | 459 m²

Tureality ponúka na predaj záhradnú chatku s pozemkom o rozlohe 459 m², situovanú v pokojnej a

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

27,000 € 59 €/m²

Na predaj veľký pozemok pre INVESTOROV so starým domom,

Reality Beckov

Rodinný dom | 2,300 m²

TUreality ponúka veľký pozemok o rozlohe 2300 m2 so starým podpivničeným domom priamo v obci B

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beckov

179,999 € 78 €/m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Melčice

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | 1,135 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Melčice, nachádzajúci sa pri cest

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

90,000 € 79 €/m²

Pozemok pre clamping v obci Bzince pod Javorinou

Reality Bzince pod Javorinou

Rekreačný pozemok | 12,801 m²

TUreality vám ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok pre clamping s veľkým potenciálom v

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

99,000 € 8 €/m²

Pozemok pre výstavbu rodinného domu a veľká záhrada.

Reality Pobedim

Pozemok pre rodinné domy | 2,414 m²

TU reality ponúka na predaj: Predáme v obci Pobedim slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pobedim

110,000 € 46 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinné domy možnosť aj 2 rodinných domov.

Reality Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny pozemok v tichej a vyhľadávanej obci Štvrt

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štvrtok

151,990 € 127 €/m²

Pekný domček z balkónom na námestí v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 142 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný domček s balkónom priamo na námestí v mestečku Brezová pod B

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

80,000 € 563 €/m²

Rodinný dom Pobedim.

Reality Pobedim

Vidiecky dom | 807 m²

TU reality ponúka na predaj : Ideálny rodinný dom v Pobedime – Vaša nová adresa pohodlia a pri

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pobedim

160,000 € 198 €/m²

Murovaná stodola s možnosťou prerobenia na chalupu v obci Podkylava, okres Myjava

Reality Podkylava

Apartmán | 1,080 m²

TUreality ponúka na predaj murovanú stodolu s možnosťou prerobenia na chalupu v obci Podkylava,

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podkylava

104,000 € 96 €/m²

Veľký slnečný pozemok v obci Lubina, časť Hrnčiarové

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | 1,184 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, časť Hrnčiarové. Nachádza sa v príj

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

65,000 € 55 €/m²

Tureality ponúka slnečný pozemok s nádherným výhľadom na mesto Myjava

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | 1,349 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Myjava neďaleko oddychovej časti amfiteátra

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

35 €/m2 35 €/m2

NA PREDAJ POZEMOK 741m2, BOŠÁCA

Reality Bošáca

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok 741m2 v obci Bošáca pri Novom Meste nad Váhom. Ideálny na vý

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

24,500 €

TUreality ponúka na predaj obchodnú budovu, 230m2, Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | 230 m²

TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj staršiu budovu v Moravskom Lieskovom. Budova sa nachádza

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

25,000 € 130 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK TURÁ LÚKA, 700m2

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/azxOyMRnLS

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

31,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu rodinného domu s nádherným výhľadom na okolie v obci Lubina

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | 2,768 m²

TUreality ponúka na predaj veľký pozemok s potenciálom v obci Lubina. Je mierne svahovitý, s kr

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

134,990 € 49 €/m²

NA PREDAJ REKREAČNÝ POZEMOK V KRÁSNOM PROSTREDÍ – ANTONSTAL, NEMŠOVÁ

Reality Nemšová

Iný stavebný pozemok | 772 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 772 m², situovaný v tichej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

15,000 € 19 €/m²

Veľmi pekný stavebný pozemok (50x50m), 2527m2, Horná Streda

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,527 m²

TUreality ponúka na predaj veľmi pekný slnečný pozemok v cente obce Horná Streda neďaleko Piešť

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

60 €/m2 60 €/m2

Pozemok v zastavanej časti obce Opatovce.

Reality Opatovce

Pozemok pre rodinné domy | 211 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v zastavanej časti obce Opatovce s výmerou 211m2 a šírkou po

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Opatovce

29,900 € 142 €/m²

Ovocný sad nad Bošácou

Reality Bošáca

Záhrada | 3,513 m²

Tureality ponúka na predaj ovocný sad nad dedinou Bošáca s vynikajúcou, špecifickou pôdou na pe

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

22 €/m2 22 €/m2

Investičný pozemok na predaj – Beluša, okres Púchov

Reality Beluša

Priemyselná zóna | 599 m²

Charakteristika pozemku: TU reality Vám ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok nachádzajúc

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beluša

19,900 € 33 €/m²

Pozemok nad dedinou Bošácou

Reality Bošáca

Záhrada | 3,116 m²

TUreality ponúka na predaj veľmi pekný pozemok nad dedinou Bošáca s nádherným výhľadom , kvalit

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

17 €/m2 17 €/m2

Posledný veľký stavebný pozemok v obci Považany, pripravený k okamžitej výstavbe

Reality Považany

Pozemok pre rodinné domy | 962 m²

TUreality ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Považany. Pozemok ma výmeru 962 m2 a

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považany

95,000 € 99 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 700m2, MYJAVA, TURÁ LÚKA

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/iHcUv0g4_i

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

44,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka