86 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
NOVINKA - UŽ ČOSKORO V MOJEJ PONUKE V EXKLUZÍVNEJ príprave pre Vás mám v ponuke výnimočný poz
Cena na vyžiadanie
Chalupa, rekreačný domček | 905 m²
TUreality ponúkajú na predaj Ponúkame na predaj autentický dvojpodlažný zrubový dom nachádzajúc
Cena dohodou
Rodinný dom | 541 m²
NOVINKA - V MOJEJ PONUKE - VÝNIMOČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM V OBCI DÚBRAVA - PO
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 350 m²
► CHCETE STAVAŤ RODINNÝ DOM ? REKREAČNÝ DOM, ALEBO CHATU ? ► NA TO NETREBA VEĽKÝ POZEMOK A ANI
30,000 € 86 €/m²
4 izbový byt | 79 m²
VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT (VELMI PRAKTICKY PREROBENÝ Z 3-IZBOVÉH
163,000 € 2063 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 918 m²
PONÚKAME NA PREDAJ PENZIÓN S REKREAČNÝM DOMOM NA POZEMOKU O CELKOVEJ VÝMERE 918 m2 ! ► pri AQU
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 616 m²
V TUreality ponúkame na predaj stavebné pozemmy ktoré sú podľa územného plánu určené na výstav
59,000 € 96 €/m²
Lúka, pasienok | 3,600 m²
TUreality ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 3 600 m² v obci Pavčina Lehota, len 200
29,000 € 8 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,676 m²
VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V MALIČKEJ LIPTOVSKEJ OBCI OBKLOPENEJ NÁDHER
35 €/m2 35 €/m2
3 izbový byt | 81 m²
Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH ? Chcete bezpečne uložiť svoje financie do
222,000 € 2741 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 499 m²
VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE STAVEBNÝ POZEMOK UMIESTNENÝ UPROSTRED NÁDHERNEJ OKOLITEJ PRÍRODY NA LIP
60,000 € 120 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 200 m²
TUreality ponúka na predaj chatu v srdci prírody nachádzajúcu sa v tichom a krásnom prostredí p
115,990 € 580 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 425 m²
NA PREDAJ POSLEDNÉ STAVEBNÉ POZEMKY V NAOZAJ NÁDHERNOM PROSTREDÍ : ► SKOPÍRUJTE TENTO ODKAZ A
95 €/m2 95 €/m2
Polyfunkčný objekt | 498 m²
VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ POLYFUNKČNÝ BYTOVÝ DOM - Lipt. Hrádok - Lipt. Porúbka ► PODR
450,000 € 904 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 45 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú drevenú chalupu v srdci Liptova – Liptovská Kokava Len 5 mi
84,990 € 1889 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 350 m²
PONÚKAME STAVEBNÉ POZEMKY PRE RODINNÉ (rekreačné) DOMY V NÁDHERNOM PROSTREDÍ A VEĽMI LUKRATÍVNE
90 €/m2 90 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 54 m²
TUreality ponúka na predaj exkluzívny bungalov – Jasná, Lúčky Ponúkame na predaj útulný bungalo
Cena dohodou
Rodinný dom | 749 m²
VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE VEĽKÁ DREVENICA - RODINNÝ DOM PRI POTOKU NA POZEMKU S CELKOVOU VÝMEROU
50,000 € 67 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový rod.dom po kompletnej rekonštrukcií – v tichej
209,990 € 2333 €/m²
Záhradná chatka | 378 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú záhradnú chatku v obľúbenej záhradkárskej lokalite Hájnicovo
32,000 € 85 €/m²
3 izbový byt | 73.54 m²
VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVALITNEJ REKONŠTRUKCII
199,000 € 2706 €/m²
3 izbový byt | 82 m²
TUreality ponúkajú na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s výmerou 82 m², situova
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | 25 m²
TUreality ponúkajú na predaj obchodný stánok nachádzajúci sa na najväčšom sídlisku Podbreziny v
14,000 € 560 €/m²
2 izbový byt | 67 m²
TUreality vám ponúkajú exkluzívne na predaj štýlový a priestranný 2-izbový byt o výmere 67 m²,
179,000 € 2672 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.