TUreality s.r.o.

Liptovský Mikuláš

Moyzesova 4358 031 01 510262

85 inzerátov v ponuke

TUreality ponúkajú na predaj 2-Izbový lukratívny byt na Nábreží v Lipt.Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny, moderne riešený 2-izbový byt s výmerou 55 m², nachádza

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 2836 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj dvojgeneračný Rodinný Dom v Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 854 m²

TUreality ponúkajú na predaj dvojgeneračný rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný v obľúbenej

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

225,000 € 263 €/m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj rekreačný 3-Poschodový Objekt

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 1,795 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný trojpodlažný rekreačný objekt nachádzajúci sa v jednej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,000 € 167 €/m²

- NOVINKA - VÝNIMOČNÁ PONUKA - EXKLUZÍVNE v TUreality pripravujem RODINNÝ DOM - PENZION - obec Dúbrava

Reality Dúbrava

Rodinný dom | 541 m²

NOVINKA - VÝNIMOČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM V SRDCI LIPTOVA - UŽ ČOSKORO LEN V M

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Dúbrava

Cena na vyžiadanie

Rezervovaný TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na Podbrezinách

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73 m²

TUreality ponúka na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na na

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

175,000 € 2397 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú na predaj trávnatý porast v lukratívnej časti Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Lúka, pasienok | 0 m²

TUreality ponúkajú na predaj trávnatý porast v rekreačnej časti Ondrašová o výmere 433m2.Pozemo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

25,000 €

TUreality ponúkajú na predaj krásny rodinný Dom v Trnovci

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 441 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej rekreačnej obci

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

246,000 € 558 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj exkluzívne stavebné pozemky v Okoličnom

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,658 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce Oko

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

180 €/m2 180 €/m2

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny pozemok v Okoličnom

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 792 m²

TUreality ponúkajú na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v mestskej časti Okol

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

180 €/m2 180 €/m2

TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 1,384 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý poskytuje

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

390,000 € 282 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj trvalý trávnatý porast v k.ú Hybe

Reality Hybe

Lúka, pasienok | 14,585 m²

TUreality ponúkajú na predaj dva pozemky vedené ako trvalý trávnatý porast nachádzajúci sa v ka

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hybe

277,115 € 19 €/m²

EXKLUZÍVNE v TUreality pripravujem do PRENÁJMU zariadený 2 izb. byt /55m2/ - od 1.6.2026 - v Lipt. Mikuláši - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

NOVINKA 2 IZB. BYT - NÁJOM MIN. NA 1 ROK - OBHLIADKY OD 1.6.2026 _____________________________

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NOVINKA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam rekreačný pozemok / 802m2/ v blízkosti Liptovskej Mary - obec BUKOVINA

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 802 m²

NOVINKA - mám v ponuke ďaľší REKREAČNÝ POZEMOK 703m2 + s podielom na prístupovej ceste 99m2. In

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

TUreality ponúkajú na predaj 1-izbák na Nábreží v Lipt.Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 34 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt o výmere 34 m² s balkónom a pivnicou, nachádz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

125,000 € 3676 €/m²

Rezervovaný TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj lukratívny 3-izbový byt na Podbrezinách

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73 m²

TUreality exkluzívne ponúkajú – 3-IZBOVÝ BYT V LUKRATÍVNEJ ČASTI PODBREZÍN Ponúkame na predaj k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,000 € 2370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú na predaj veľký pozemok v Uhorskej Vsi

Reality Uhorská Ves

Orná pôda | 0 m²

TUreality ponúkajú na predaj jedinečný pozemok situovaný v katastrálnom území Uhorská Ves, v b

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Uhorská Ves

65,340 €

Tureality ponúkajú lukratívne na predaj spoluvlastnícky podiel na pozemku Uhorská Ves

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | 1,201 m²

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny spoluvlastnícky podiel na pozemkoch – Uhorská Ves nachá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

48,000 € 40 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj stavebný pozemok 1400m2 v Krmeši

Reality Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území Krmeš o výmere

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

77,000 €

Predaný TUreality ponúkajú na predaj 4i byt v top lokalite Lipt.Mikuláš-Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 88 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 88 m

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 2364 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj novú garáž v Lipt.Klačanoch

TUreality ponúkajú na predaj novostavbu garáže v obci Liptovské Kľačany. Výmera garáže je 25 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

20,000 € 800 €/m²

TUreality ponúkajú investičný pozemok 23000m2 v Lipt.Klačanoch

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | 23,051 m²

TUreality ponúkajú na predaj rozsiahly investičný pozemok o výmere takmer 23 000 m² v obci Lip

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

519,000 € 23 €/m²

Rezervovaný SUPER CENA TUreality predáva moderný 4i byt takmer v centre Lipt.Mikuláša - Vrbica

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 87 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s výmerou 87 m², v skvelej lokali

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 2644 €/m²

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam stavebný pozemok pri Liptovskej Mare - časť Paludzka

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 808 m²

NOVINKA - youtu.be/Axsn2xB3Syo __________________________________________ EXKLUZÍVNE iba v TURE

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaný SUPER CENA Veľký 90m2 3i Slnečný byt Na predaj Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou výmerou 90 m² nachádzajúci sa v me

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

174,800 € 1942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka