TIMA Real, s.r.o.

TIMA Real, s.r.o.

Hlavná 26/34 91701 Trnava Slovensko
Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Hlavnou náplňou je poskytovanie služieb v oblasti
sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností (bytov, rodinných domov,
nebytových priestorov, pozemkov, kancelárskych a obchodných priestorov) a zabezpečenie kompletného
právneho servisu pri realizovaní uvedených úkonov. Ponúkame odborné znalosti maklérov, zodpovedný
prístup, priateľskú atmosféru a záruku serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Sprostredkovanie
vypracovania znaleckých posudkov, asistencia pri komunikácii s katastrom nehnuteľností, poradenský
servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenia nehnuteľností prostredníctvom zmluvných
partnerov.
Prečítať viac

TIMA Real, s.r.o.

TIMA Real, s.r.o. (90  inzerátov)

Hlavná 26/34 91701 Trnava Slovensko

91 inzerátov v ponuke

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v Myjave

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenné | 1,274 m²

Exkluzívne v ponuke TIMA Real – stavebný pozemok v Myjave Ponúkame na predaj stavebný pozemok

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Myjava

55 €/m2 55 €/m2

TIMA Real* stavebný pozemok so stavebným povolením 5.8á, Mostová

Reality Mostová

Pozemok pre rodinné domy | 577 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Mostovej - nová lokalita. Všetky IS (elektrina, voda, kan

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Mostová

69,900 € 121 €/m²

TIMA Real* 5i rodinný dom s garážou, 6.3á pozemok Križovany n/Dudváhom

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Nezadaná | 299 m²

EXKLUZÍVNE iba u nás. Pri pohľade zvonku tento dom pôsobí nenápadne, v interiéri vás však prekv

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

245,000 € 819 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4i bungalov | Hôrka nad Váhom | HOLODOM za zvýhodnenú cenu!

Reality Hôrka nad Váhom

4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²

Dom je aktuálne v štádiu holostavby, čo dáva budúcemu majiteľovi široké možnosti finálneho doko

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Hôrka nad Váhom

208,000 € 2122 €/m²

4i podpivničený RD s garážou a studňou Križovany

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | 129 m²

Doprajte si kľudné bývanie v 4 izbovom čiastočne podpivničenom rodinnom dome, ktorý sa nachádza

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

225,900 € 1751 €/m²

TIMA Real - Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu, Malženice

Reality Malženice

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj samostatne stojaci rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastný

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Malženice

123,000 € 1118 €/m²

PREDANÉ - TIMA Real - Vkusne zariadený 2i byt na sídlisku WEST, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Ulica Karola Duchoňa | 44.51 m²

ZNALECKÝ POSUDOK K DISPOZÍCII Ponúkame na predaj novostavbu vkusne zariadeného 2 izbového byt

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Galanta

Info v RK

TIMA Real* Na predaj dom s priestorom na život: Extrémne tichá lokalita

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 162 m²

Dom s dušou a priestorom na život: Extrémne tichá lokalita a rozľahlý pozemok 925 m². Predstavu

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

150,000 € 926 €/m²

Starší dom neďaleko Slnečných jazier v Réci

Reality Reca

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom, s veľkým pozemkom, ktorý si zaslúži rekonštrukciu podľa

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Reca

155,000 € 1550 €/m²

REZERVOVANÉ - TIMA Real - Novostavba 3i bytu s benefitmi rodinného domu, Dvorníky

Reality Dvorníky

3 izbový byt | 54.7 m²

Patríte medzi klientov ktorí túžia po bývaní s benefitmi rodinného domu, s kúskom záhradky a ga

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dvorníky

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

TIMA Real ponúka na predaj priemyselný pozemok v Myjave

Reality Myjava

Priemyselná zóna | Hlinícka | 10,806 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok v rozlohe 10 806 m2 , druh pozemku: ostatné plochy, možnosť

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Myjava

44 €/m2 44 €/m2

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - Novostavba kompletne zariadeného 3i bytu s garážovým státim, Dvorníky

Reality Dvorníky

3 izbový byt | . | 54.7 m²

Publikované: 06.11.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dvorníky

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TIMA Real - Priestranný 4i byt 87m2, čiastočná rekonštrukcia, Cífer

Reality Cífer

4 izbový byt | 87 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt 8 km od Trnavy, vo vyhľadávanej obci Cífer. Nachádz

Publikované: 17.01.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Cífer

Info v RK

TIMA Real - ponúka na predaj administratívnu budovu

Reality Brezová pod Bradlom

Administratívny objekt | . | 0 m²

TIMA Real ponúka na predaj administratívnu budovu nachádzajúcu sa v Brezovej pod Bradlom, v are