28 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 50 m²
Ponúkame na predaj chalúpku s pozemkom o výmere 417 m² v obľúbenej rekreačnej oblasti Stará My
25,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť podpivničený rodinný dom v pokojnej obci Priepasné,
165,000 € 550 €/m²
4 izbový byt | 1. mája | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový tehlový byt o výmere 79 m², situovaný na 2. poschodí by
Info v RK
4 izbový byt | Pažického | 88 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný 4-izbový byt po rekonštrukcii s výmerou 88 m², situov
700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v jednom z najkrajších a najpokojnejší
128,000 € 853 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 45 m²
Ponúkame na predaj rekreačný domček na polosamote, na južnej strane Malých Karpát. Nehnuteľnosť
35,000 € 778 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj elegantnú chalupu malebnom prostredí Myjavských kopaníc, kde nájdete pokoj,
270,000 € 1800 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť situovanú v jednej z najvyhľadávanejších oblastí Myjavských kop
87,000 € 580 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Predstavte si pokojné bývanie uprostred prírody myjavských kopaníc, kde vás ráno víta ticho, ze
145,000 € 1208 €/m²
Rodinný dom | gen. Svobodu | 180 m²
Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom, ktorý sa na trhu objavuje len zriedka. Ide o ideálne
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 125 m²
Ponúkame na predaj chalupu na polosamote, na Myjavských kopaniciach. Ideálna pre tých, ktorí hľ
63,000 € 504 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj elegantnú chalupu v malebnom prostredí Myjavských kopaníc, kde nájdete pokoj
270,000 € 1800 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve s veľmi peknou rozlohou 71 m², nachádzajú
105,000 € 1479 €/m²
3 izbový byt | Partizánska | 70 m²
Hľadáte ideálny domov pre mladú rodinku alebo výhodnú investičnú príležitosť? Ponúkame na pred
Info v RK
3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²
Predstavte si rána na balkóne s kávou, deti kráčajúce pešo do školy a všetko dôležité doslova n
105,000 € 1479 €/m²
3 izbový byt | SNP | 67 m²
Hľadáte bývanie, kde sa spája skvelá lokalita, praktická dispozícia a príjemná atmosféra? Alebo
125,000 € 1866 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 125 m²
63,000 € 504 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Hľadáte pokojné miesto obklopené prírodou, kde si dokonale oddýchnete od ruchu mesta? Ponúkame
89,900 € 899 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
89,900 € 899 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
87,000 € 580 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Romantická chalupa v srdci Myjavských kopaníc priamo pri lese, kde nájdete pokoj, súkromie a s
270,000 € 1350 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v tichom prostredí na polosamote myjavských kopaníc, v blízkosti
59,000 € 454 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 130 m²
59,000 € 454 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť situovanú v čarovnom prostredí kopaníc – v lokalite U
125,000 € 1563 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.