Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA - Gazdovský dvor v príjemnom prostredí polosamoty

Reality Zemiansky Vrbovok

Rodinný dom | 320 m²

Exkluzívne - bývalé gazdovstvo na polosamote pri obci Zemiansky Vrbovok tvoria 3 stavby – hlavn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemiansky Vrbovok

119,000 € 372 €/m²

člen NARKS

Viničná chatka blízko lesa na rozľahlom pozemku v obci Nána neďaleko Štúrova

Reality Nána

Chalupa, rekreačný domček | 39 m²

Hľadáte chatu pri lese ako útočisko od mestského ruchu a radi záhradkárčite, alebo plánujete in

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nána

58,000 € 1487 €/m²

člen NARKS

Pôvodný trojizbový domček s letnou kuchyňou vo vinárskej obci Búč

Reality Búč

Rodinný dom | 50 m²

Hľadáte menší domček na bývanie alebo chalupárčenie s pozemkom na údržbu tak akurát? Ak plánuje

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Búč

29,990 € 600 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý rovinatý pozemok na výstavbu domu v kľudnej časti obce Búč

Reality Búč

Pozemok pre rodinné domy | 1,445 m²

Hľadali ste niekedy miesto pre život, kde sa končí mestský hluk a začína úplný pokoj vidieka s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Búč

33,000 € 23 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Kamenná chalupa na lazoch pri Ábelovej – miesto, kde má ticho svoj vlastný príbeh

Reality Ábelová

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívna ponuka : - čarovná kamenná chalupa na lazoch pri Ábelovej v časti Nedelište. - Zreko

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ábelová

229,900 € 2599 €/m²

člen NARKS

Krásny banícky dom na slnečnom pozemku s panoramatickým výhľadom.

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 180 m²

Predstavte si, že sa každé ráno zobudíte na mieste, kde sa história prirodzene spája s prírodou

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

320,000 € 1778 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkou záhradou v malej dedinke Rašice

Reality Rašice

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj dom s veľkou záhradou v malej dedinke Rašice. Dom má kuchyňu, 2 izby a predsieň. V za

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rašice

35,000 € 475 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaný dom na rozľahlom pozemku v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 60 m²

Rodinný dom v obci Gbelce predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú bývanie s mož

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gbelce

119,000 € 1983 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok v Kremnických vrchoch - v obci Nevoľné

Reality Nevoľné

Orná pôda | 438 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s výmerou 438 m², situovaný v extraviláne obce Nevoľné v tic

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nevoľné

9,900 € 23 €/m²

člen NARKS

Dom na kraji dediny v obci Turčok

Reality Turčok

Rodinný dom | 120 m²

Exkluzívne na predaj priestranný dom na okraji horskej dediny Turčok v okrese Revúca. Dom má 3

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turčok

55,000 € 458 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3ha les v rekreačnej oblasti Kokava-Línia

Reality Kokava nad Rimavicou

Lesná pôda | 30,390 m²

Na predaj 3ha lesné pozemky v celosti. Les sa nachádza v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Jedná

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

35,000 € 1 €/m²

člen NARKS

Storočná gángová vidiecka chalupa v malebnej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Hľadáte pôvodnú chalupu na víkendové využitie v južnej časti Slovenska, kde to ešte dýcha dedin

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Vieska

29,990 € 428 €/m²

člen NARKS

Pekná chalupa v horskej obci Polom s vizualizáciou

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na predaj krásnu romantickú chalupu na okraji vysokohorskej dedinky Polom. Kamenná cha

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hnúšťa

90,000 € 692 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ihneď obývateľný rodinný dom na rozľahlom pozemku na okraji obce Búč

Reality Búč

Rodinný dom | 76 m²

Hľadáte priestor pre realizáciu Vašich plánov na vidieku? Radi záhradkárčite alebo by ste chcel

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Búč

78,990 € 1039 €/m²

člen NARKS

Chata na polosamote v lesoch v obci Krná

Reality Krná

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj chata na polosamote v katastri obce Krná. Prístup k chate je terénnym autom 4x4 cca 5

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krná

85,000 € 850 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Viničný domček s pivnicou, vinohradom a záhradou v Kozárovciach

Reality Kozárovce

Chalupa, rekreačný domček | 31 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný vinohrad s rôznymi odrodami viniča, murovanou chatou a záhradou v

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kozárovce

37,990 € 1225 €/m²

člen NARKS

Rekreačné stredisko Breziny – Skýcov s 1,4 ha pozemkami

Reality Skýcov

Objekt pre obchod | 1,140 m²

Ponúkame na predaj rekreačné zariadenie - Breziny v nádhernej podhorskej obci Skýcov v pohorí T

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Skýcov

699,000 € 613 €/m²

člen NARKS

Starší dom s novšou prístavbou v obci Pača

Reality Pača

Rodinný dom | 150 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Pača, ktorá leží vo Volovských vrchoch neďaleko Rožňavy

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pača

60,000 € 400 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Lúčnica nad Žitavou s 20-árovým pozemkom.

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Lúčnica nad Žitavou, časť Vajka nad Žita

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

93,900 € 854 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v nádhernom prostredí pohoria Tribeč v obci Hostie na predaj.

Reality Hostie

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii neďaleko pohoria Tribeč v obci Hosti

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hostie

75,000 € 833 €/m²

člen NARKS

Rezervované - Rodinný dom s 35-árovým pozemkom - Nemčice (3 km od Topoľčian)

Reality Nemčice

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s veľkorysým priestorom a výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj 3-izbo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nemčice

85,000 € 850 €/m²

člen NARKS

Chalupa na rekonštrukciu v horskej obci Úhorná

Reality Úhorná

Rodinný dom | 80 m²

Táto zaujímavá chalupa na rekonštrukciu sa nachádza v krásnej horskej obci Úhorná vo Volovských

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Úhorná

85,000 € 1063 €/m²

člen NARKS

Starý dom na záchranu v obci Vyšný Medzev

Reality Vyšný Medzev

Rodinný dom | 120 m²

Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Vyšný Medzev, ktorá je konečnou obcou situovanou v krás

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyšný Medzev

49,000 € 408 €/m²

člen NARKS

Kamenný dom neďaleko Banskej Štiavnice s cca 70-árovým pozemkom

Reality Brhlovce

Rodinný dom | 225 m²

Na predaj rodinný dom v obci Brhlovce. Kamenný dom, ktorý bol postavený zo známeho brhlovského

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brhlovce

169,500 € 753 €/m²

člen NARKS