RK  Renáta Kolenčíková

RK Renáta Kolenčíková

Hornozoborská 101 94901 Nitra Slovensko

RK  Renáta Kolenčíková

Mgr. Renáta Kolenčíková

Hornozoborská 94901 Nitra Slovensko

RK  Renáta Kolenčíková

TOMRENKA s. r. o. (29  inzerátov)

Hornozoborská 1644/101 94901 Nitra

29 inzerátov v ponuke

KVALITNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-I BYT - KLÍMA, LOGGIA A PIVNICA

Reality Nitra

3 izbový byt | Petzwalova | 65 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 186.900 € BYT, DO KTORÉHO SA ZAMILUJETE PRI PRVOM KROKU ✨ Niektoré byty s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

186,900 € 2875 €/m²

Novinka
Novinka

SUPER CENA - Predaj 4 izbový bungalov Chrenová, Mikova Ves

Reality Nitra

Rodinný dom | Tormošská | 103 m²

NOVÁ CENA – DOM, KTORÝ SA NEODMIETA BÝVANIE, KDE SA ROZHODUJETE SRDCOM Niektoré domy si pozr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

Reality Nitra

2 izbový byt | Žilinská | 60 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 154.900 € MESTSKÁ ADRESA. SÚKROMIE DOMU. ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SA NEODMIEŤA.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 1IZBOVÝ BYT V CENTRE NITRY S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE NITRY BYT, KTORÝ ZARÁBA OD PRVÉHO DŇA Nie všetky nehnuteľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 3ibyt s klimatiziáciou,veľkým balkónom a parkovaním

Reality Nitra

3 izbový byt | Kamenná | 85 m²

NA PRENÁJOM – EXKLUZÍVNE BÝVANIE NA ZOBORE Priestranný 3-izbový byt s klimatizáciou, veľkým ba

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok so stav. povolením, PD so sieťami na Zobore

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 534 m²

NA PREDAJ – stavebný pozemok so stavebmým povolením, projektovou dokumenáticou a všetkými sieť

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 234 €/m²

Novinka
Novinka

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

Reality Nitra

Rodinný dom | Žilinská | 60 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

Predaj hodnotných pozemkov v areáli Výstaviska Agrokomplex

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | 26,728 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemky priamo vo výstavisku Agrokomplex, Nitra (2,67 ha) Ponúkame na

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

KVALITNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-I BYT - KLÍMA, LOGGIA A PIVNICA

Reality Nitra

3 izbový byt | Petzwalova | 65 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nitra

186,900 € 2875 €/m²

Exkluzívny projekt Špitálka,Polyfunkčný objekt v srdci Nitry

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | Hodžova | 2,435 m²

Exkluzívny projekt Špitálka – Polyfunkčný objekt v srdci Nitry Lokalita: Centrum mesta Nitra P

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! - EXKLUZÍVNE - Rodinný dom - Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj radový rodinný dom v obci Pribylina (iba 20 minút od vysokých tatier) postav

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Pribylina

47,000 € 294 €/m²

Ponúkame na predaj "Polyfunkčný objekt na Zobore"

Reality Nitra

Objekt pre obchod | 980 m²

ILUSTRAČNÉ FOTO! Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v lukratívnej časti Nitry, na Zobore. T

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Rekreačný pozemok - Horná Maríková - 1578m2

Reality Horná Mariková

Rekreačný pozemok | 1,578 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu jednej alebo dvoch rekreačných chát v intraviláne

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mariková

29,990 € 19 €/m²

Reality Nitra

3 izbový byt | Kamenná | 85 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reality Nitra

3 izbový byt | Kamenná | 85 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ POZEMKU NA ZOBORE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM A PROJEKTOM

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 1,194 m²

TOP INVESTIČNÁ PONUKA NA ZOBORE – POZEMOK, KTORÝ SA NEPREDÁVA KAŽDÝ DEŇ Existujú adresy, ktoré

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

197 €/m2 197 €/m2

PRENÁJOM KOMPLETNE ZARIADENÝ 1-I BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU

Reality Nitra

1 izbový byt | 32 m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA KOMPLETNE ZARIADENÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU Hľadát

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj "Polyfunkčný objekt na Zobore"

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Moskovská | 980 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v lukratívnej časti Nitry, na Zobore. Tento objekt je vho

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

INVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A VÝNOSOM

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

NVESTIČNÝ HIT V CENTRE NITRY – BYT S NÁJOMNÍKOM A OKAMŽITÝM VÝNOSOM Hľadáte nehnuteľnosť, ktor

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 534 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 234 €/m²

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Reality Nitra

1 izbový byt | Coboriho | 30 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 4333 €/m²

Nízka cena - stavebný pozemok - Hurbanovo - 450m2

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Vék | 450 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste Hurbanovo, časť Vék o výmere 450m2. Pozemok je v ú

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

14,900 € 33 €/m²

Stavebný pozemok - Dolný Hričov - Peklina - 2108m2

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2108m2 v tichej časti obce Dolný Hričov - Peklina.

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

50 €/m2