RK 38- Miroslav Antoška

RK 38- Miroslav Antoška

Joliota Curie 734/31 05801 Poprad Slovensko
Rozumieme, že realitný trh v oblasti Popradu a Vysokých Tatier si zaslúži ponúkať nehnuteľnosti,
ktoré prevyšujú bežný štandard. Preto sme naviazali spoluprácu s kreatívnym expertom, odborníkom na
predaj a stratégie v hotelovom sektore, a s jednou z najvýznamnejších reklamných agentúr na
Slovensku. Veríme, že kombinácia skúseností, inovácií, odbornosti a kreativity nás výrazne odlišuje
od konkurencie.
Prečítať viac

RK 38- Miroslav Antoška
Duklianska 15049 05801 Poprad

200 inzerátov v ponuke

Exkluzívne: Komerčná budova priamo na Námestí sv. Egídia

Reality Poprad

Polyfunkčný objekt | Námestie sv. Egídia | 700 m²

Exkluzívna príležitosť, ponúkame na predaj komerčnú budovu v centre mesta Poprad. Nachádza sa p

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Poprad

Cena dohodou

Rodinný dom s potenciálom na výstavbu developerského projektu

Reality Poprad

Rodinný dom | Bernolákova | 1 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom a potenciálom na výstavbu bytového domu neďaleko cent

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

Nadčasový projekt chalety pod Gerlachom s krásnym výhľadom

Reality Gerlachov

Chalupa, rekreačný domček | 165.1 m²

Ponúkame na predaj štýlové chalety v atraktívnom projekte Chalety pod Gerlachom, situovanom v s

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gerlachov

Cena dohodou

Exkluzívne: Lukratívny apartmán v srdci Vysokých Tatier

Reality Štrba

Apartmán | 280 m²

Tento exkluzívny 5-izbový apartmán sa nachádza v tichej a žiadanej lokalite Tatranskej Štrby, v

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Štrba

Cena dohodou

Výhodná cena: Rodinný dom v tichej lokalite v obci Spišské Bystré

Reality Spišské Bystré

Rodinný dom | Krátka | 116 m²

Hľadáte moderné bývanie v tichej lokalite s Tatrami na dosah? Získajte rodinný dom so záhradou

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Spišské Bystré

Cena dohodou

Novostavba 5-izbového bungalovu v tichej lokalite v obci Hôrka

Reality Hôrka

Rodinný dom | 123.3 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu typu bungalov v novovybudovanej lokalite H

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hôrka

Cena dohodou

Vrcholné bývanie v priestrannom 4-izb. mezonete na exluzívnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 167 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje váš úspech a poskytuje útočisko vysoko nad ruchom mesta?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový apartmán s terasou

Reality Štrba

Apartmán | Nezadaná | 83 m²

Tento atraktívny 3-izbový apartmán sa nachádza v tichej a žiadanej lokalite Tatranskej Štrby, v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Štrba

235,000 € 2831 €/m²

Na predaj – obchodné priestory v projekte Baťove rezidencie, Svit

Reality Svit

Obchodné priestory | 105 m²

V projekte Baťove rezidencie ponúkame na predaj dva samostatne obchodné priestory vhodné pre sl

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Svit

Cena dohodou

Lukratívne rodinné domy v rezidencii Pri Lese vo Vysokých Tatrách

Reality Mlynica

Rodinný dom | 160.27 m²

Posledné 3 voľné domy! V rámci projektu ponúkame aj možnosť domy dokončiť do štandardu, pričom

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mlynica

354,000 € 2209 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencií Gledíčia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte nekompromisné bývanie v jednej z najžiadanejších štvrtí Bratislavy? Tento veľkorysý 2-

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Prémiový apartmán v exkluzívnej lokalite priamo pri zjazdovke v Jasnej

Reality Poprad

Apartmán | 55.46 m²

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán, ktorý je vhodný ako pre vlastnú rekreáciu, tak aj ako i

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Rekreačný apartmán v Telgárte

Reality Poprad

Apartmán | Nezadaná | 44.8 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 3013 €/m²

Reprezentatívne administratívne priestory na prenájom

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 470 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle administratívne priestory v ikonickej 8-podlažnej budove na ulic

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkou terasou – Poprad Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | 29.augusta | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt v novostavbe bytového domu URSUS v obľúbenej lokalite

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Krásny 2-izbový byt v TOP lokalite

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.03 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v Poprade, v lukratívnej a vyhľadávanej časti mesta. Byt

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj priestranný 3-izbový byt v Poprade na Západe

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na okamžite nasťahovani

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Prémiové apartmány v projekte PRIMAVERA vo Vesna Resort, Vysoké Tatry

Reality Poprad

Apartmán | 62.6 m²

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: 12. & 13. júna 2026 (Piatok – Sobota) Využite jedinečnú príležitosť zaži

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt v lukratívnej lokalite vo Vysokých Tatrách