RESIDENCE realitná kancelária

TP real estate s.r.o.

Ulica 1. mája 26 03101 Liptovský Mikuláš
Residence dnes patrí medzi jednu z najvýznamnejších a nasjtabilnejších realitných spoločností špecializovaných na rezidenčné a investičné nehnuteľnosti v regióne Liptova. Náš profesionálny tím poskytuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností od roku 2010.

Spoločnosť Residence poskytuje svoje služby individuálnym kupujúcim, súkromným a inštitucionálnym investorom, developerom.

Silné zázemie spoločnosti Residence a detailná znalosť realitného trhu v regióne podložená viacročnými skúsenosťami umožňujú našim realitným odborníkom kvalitne Vám poradiť vo všetkých transakciách a manažmente na trhu s nehnuteľnosťami – od akvizícií a predaja pozemkov až po projekty rekonštrukcií budov, od individuálneho bývania až po komerčné nehnuteľnosti a developerské rezidenčné projekty.

Našou filozofiou je komplexnosť a prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové, hypotekárne poradenstvo. To všetko v kombinácii s profesionalitou a skúsenosťami našich maklérov , ktorá je základný predpokladom úspešného obchodu.

Veľmi radi Vás privítame v sídle spoločnosti na Ulici 1 mája 26 Liptovskom Mikuláši.
Prečítať viac

136 inzerátov v ponuke

Zabehnutý bar s apartmánom a vlastnou vyhliadkovou vežou

Reality Liptovský Mikuláš

Reštaurácia | Dlhá | 155 m²

Táto investičná príležitosť spája históriu s moderným podnikaním. Na predaj je kompletne zrekon

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Prenájom obchodných a administratívnych priestorov – Martin, Sever

Reality Martin

Administratívny objekt | Jilemnického | 15 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory a kancelárie v polyfunkčnej budove Rücon, situovanej

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Martin

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

2- izbový apartmán v španielskej Malage

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka exkluzívny apartmán s úchvatnými výhľadmi. Len 10 minú

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

449,000 € 5345 €/m²

Top lokalita – obchodný priestor na Prenájom v OC Jasná

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Garbiarska | 91 m²

Realitná kancelária Residence Real Vám ponúka na prenájom atraktívny obchodný priestor v obchod

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

865 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2 parkovacie miesta vo Victory Porte, Palúdzka

Realitná kancelária Residence Real ponúka: Prenájom parkovacích miest vo Victory Porte. Máme k

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

30 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Dom na predaj v podhorskom prostredí Svätého Kríža

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Svatý kríž 102 | 102 m²

Hľadáte útočisko od mestského ruchu a stresu? Tento štýlový vidiecky dom je ideálnou voľbou pre

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

279,000 € 2735 €/m²

Originálne mezonety v centre Liptovského Mikuláša: Investičný unikát

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Štúrova | 57.3 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa predáva sama? Objavte netradičné mezonety v projekte Tatra City

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,769 € 3678 €/m²

JEDINÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V TEJTO CENE na predaj Damian Jasná

Hľadáte výnimočnú nehnuteľnosť na najprestížnejšej adrese Nízkych Tatier? Ponúkame vám na preda

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

499,000 € 6931 €/m²

Jedinečný zrub v Nízkych Tatier – ideálny pre rodinu aj ako investícia

Reality Jarabá

Rodinný dom | 154 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta? Alebo uvažujete nad investičnou nehnuteľnosťo

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jarabá

450,000 € 2922 €/m²

NOVÁ CENA Prenájom priestorov – OC Retail Park Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Kamenné pole | 446 m²

Prenájom obchodných priestorov – OC Retail Park Liptovský Mikuláš Realitna kancelária Residenc

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

TOP PRIESTOR NA PRENÁJOM – PEŠIA ZÓNA Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | 1. mája | 300 m²

PRIESTORY NA PRENÁJOM – PEŠIA ZÓNA, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ Realitná kancelária Residence Real ponúk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

2,159 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Luxusný jednospálňový horský apartmán v Jasnej

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | 39.53 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

209,000 € 5287 €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 187 €/m²

Rekreačný pozemok v lese, Hybe

Reality Hybe

Rekreačný pozemok | 14,585 m²

Ak hľadáte ideálne miesto na rekreáciu v Liptovských lesoch, tak možno práve tento rozľahlý poz

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hybe

16 €/m2 16 €/m2

Vila na predaj na brehu Indického oceánu - Zanzibar

Reality Tanzánia

Rodinný dom | Tanzánia

Realitná kancelária RESIDENCE prináša lukratívnu ponuku pre tých, ktorí majú záujem o investíci

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

68,000 € 1838 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt v Ružomberku

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Bystrická cesta 21 | 41 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v meste Ružom

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²