136 inzerátov v ponuke
Reštaurácia | Dlhá | 155 m²
Táto investičná príležitosť spája históriu s moderným podnikaním. Na predaj je kompletne zrekon
Cena dohodou
Administratívny objekt | Jilemnického | 15 m²
Ponúkame na prenájom obchodné priestory a kancelárie v polyfunkčnej budove Rücon, situovanej
12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Španielsko
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka exkluzívny apartmán s úchvatnými výhľadmi. Len 10 minú
449,000 € 5345 €/m²
Obchodné priestory | Garbiarska | 91 m²
Realitná kancelária Residence Real Vám ponúka na prenájom atraktívny obchodný priestor v obchod
865 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garáž | 12.5 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka: Prenájom parkovacích miest vo Victory Porte. Máme k
30 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Svatý kríž 102 | 102 m²
Hľadáte útočisko od mestského ruchu a stresu? Tento štýlový vidiecky dom je ideálnou voľbou pre
279,000 € 2735 €/m²
Mezonet | Štúrova | 57.3 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa predáva sama? Objavte netradičné mezonety v projekte Tatra City
210,769 € 3678 €/m²
Apartmán | 72 m²
Hľadáte výnimočnú nehnuteľnosť na najprestížnejšej adrese Nízkych Tatier? Ponúkame vám na preda
499,000 € 6931 €/m²
Rodinný dom | 154 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta? Alebo uvažujete nad investičnou nehnuteľnosťo
450,000 € 2922 €/m²
Obchodné priestory | Kamenné pole | 446 m²
Prenájom obchodných priestorov – OC Retail Park Liptovský Mikuláš Realitna kancelária Residenc
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | 1. mája | 300 m²
PRIESTORY NA PRENÁJOM – PEŠIA ZÓNA, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ Realitná kancelária Residence Real ponúk
2,159 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 39.53 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom
209,000 € 5287 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
240,000 € 187 €/m²
Rekreačný pozemok | 14,585 m²
Ak hľadáte ideálne miesto na rekreáciu v Liptovských lesoch, tak možno práve tento rozľahlý poz
16 €/m2 16 €/m2
Rodinný dom | Tanzánia
Realitná kancelária RESIDENCE prináša lukratívnu ponuku pre tých, ktorí majú záujem o investíci
68,000 € 1838 €/m²
2 izbový byt | Bystrická cesta 21 | 41 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v meste Ružom
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.