Reality Zemplín

Reality Zemplín

Námestie osloboditeľov 1 07101 Michalovce Slovensko
Zakladáme si na tom, že sme rodinná realitka. Postaráme sa o vás, ako keby ste boli členom našej rodiny. Môžete sa spoľahnúť nielen na našu profesionalitu, ale aj ľudský prístup a ochotu pomôcť.

Pozývame vás na dobrú kávičku a spolu pre vás nájdeme najvýhodnejšie riešenie.

Pomôžeme vám s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti a vybavíme za vás aj kataster či prepis energií.

Tešíme sa na vás!
Prečítať viac

96 inzerátov v ponuke

Rekreačná chyžka s panorámou Šíravy

Reality Michalovce

Chata, drevenica, zrub | Vinianska cesta | 88.28 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 4-izbovú rekreačnú chatu s nádhernými panoramatickými výhľadmi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Michalovce

Info v RK

Prenájom predajne na Obrancov mieru

Reality Michalovce

Obchodné priestory | Obrancov Mieru | 76.24 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom prevádzku so skladmi a parkovaním na ulici Obrancov mieru v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

649 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom, 2i chyžka, loggia, klíma, 60m²

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 59.53 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom veľký a zariadený 2-izbový byt s loggiou s výmerou takmer 60

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

599 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predali sme chyžku v Lastomíri

Reality Lastomír

Rodinný dom | Nezadaná | 105.06 m²

Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný dom v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Lastomír

Cena dohodou

2i chyžka v centre s vlastným kúrením

Reality Michalovce

2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 54.48 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. B

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Michalovce

123,450 € 2266 €/m²

Prenájom 1i chyžky s loggiou

Reality Michalovce

1 izbový byt | Tulipánová | 38.13 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt s loggiou a veľkým šatníkom na

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na prenájom Michalovce

479 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2i chyžka s loggiou pri OC Zemplín

Reality Michalovce

2 izbový byt | Margarétová | 54.01 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Michalovce

102,990 € 1907 €/m²

Prenájom výrobno-servisného priestoru

Reality Michalovce

Výrobný objekt | Priemyselná | 311 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na prenájom nový, moderný priestor nachádzajúci sa na Priemyselnej u

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Objekty na prenájom Michalovce

1,710 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom 2i chyžky pri centre

Reality Michalovce

2 izbový byt | Prof. Hlaváča | 54 m²

By

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom Michalovce

555 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom unikátnej chyžky na Hrádku

Reality Michalovce

Rodinný dom | Boženy Němcovej | 154.23 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na prenájom unikátny, kompletne zariadený 3-izbový rodinný dom so sa

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 24.12.2025
Domy na prenájom Michalovce

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

130m² pre váš sklad či e-shop

Reality Michalovce

Priestor pre sklad | Priemyselná | 130 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na prenájom skladový priestor v priemyselnej zóne Michaloviec. Na p

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Priestory na prenájom Michalovce

450 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predali sme 3i chyžku - Štefánikova

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 67.05 m²

Byt sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byt

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Družstvo pri Michalovciach na predaj

Reality Petrovce nad Laborcom

Družstvo, chovateľský objekt | 1 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj areál družstva v obci Petrovce nad Laborcom, len na skok o

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Objekty na predaj Petrovce nad Laborcom

Info v RK

Svetlý 1,5i byt v srdci Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 39.1 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 4987 €/m²

3i chyžka s terasou, garážou v centre

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s terasou a garážou, situovaný v žiada

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Michalovce

189,000 € 2520 €/m²

Objekt Urob si sám v širšom centre

Reality Michalovce

Objekt pre obchod | Obrancov Mieru | 404 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj zaujímavý objekt s univerzálnym využitím – ideálny pre obc

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Michalovce

Info v RK

Rezervovali sme 3i chyžku, Hollého

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Hollého | 73.77 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Michalovce

122,500 € 1661 €/m²

Predali sme 1i chyžku na Tulipánovej

Reality Michalovce

1 izbový byt | Tulipánová | 38 m²

Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Predali sme chyžku ukrytú v centre

Reality Michalovce

Rodinný dom | A. S. Makarenku | 103.4 m²

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Michalovce

123,000 € 1190 €/m²

Chata na víkendový relax pri meste

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 22.41 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj zrekonštruovanú chatu s priestrannou krytou terasou, ideál

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Vinné

59,900 € 2673 €/m²

Pozemok na výstavbu v Pozdišovciach

Reality Pozdišovce

Pozemok pre rodinné domy | Viničná | 829 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok s prípojkami a základovou doskou v tichej slepej u

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Pozdišovce

109,000 € 131 €/m²

Predali sme RD v Budkovciach

Reality Budkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 160.07 m²

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Budkovce

Cena dohodou

Rezervovali sme chyžku na Fialkovej

Reality Michalovce

3 izbový byt | Fialková | 73.55 m²

By

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Chyžka na Užhorodskej ulici

Reality Michalovce

Rodinný dom | Užhorodská | 192 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 7i rodinný dom s atraktívnou polohou na Užhorodskej ulici v Mi

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Michalovce

289,990 € 1510 €/m²