96 inzerátov v ponuke
Reštauračné priestory | Námestie osloboditeľov | 101.8 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na odstúpenie úspešne zabehnutý, kompletne zariadený bar s 12 - ročn
42,900 € 421 €/m²
Polyfunkčný objekt | J. Barča - Ivana | 560 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na predaj polyfunkčný objekt s priestranným pozemkom, situovaný vo v
279,000 € 498 €/m²
Vinica, chmelnica | Viňanka | 1,999 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na predaj slnečný a neobyčajný rekreačný pozemok v oblasti Viňanka,
99,000 € 50 €/m²
Záhradná chatka | Krásnovská | 98.58 m²
Tím Reality Zemplín Vám predstavuje na predaj zariadenú záhradnú chatku s čarovnou atmosférou,
65,590 € 665 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Trnava pri Laborci | 29.2 m²
Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobnú chatu v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.
38,490 € 1366 €/m²
Rekreačný pozemok | kaluža | 1,635 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na predaj rekreačný pozemok s vinicou takmer na samote na Zemplínske
40,000 € 24 €/m²
3 izbový byt | Astrová | 76.36 m²
Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. By
139,000 € 1911 €/m²
2 izbový byt | Zvončeková | 52.9 m²
Byt sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byt
109,990 € 2079 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 634 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s ideálnou výmer
21,890 € 35 €/m²
Garáž | Sama Chalupku | 21 m²
Garáž sme práve predali. Ak hľadáte podobnú garáž v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.
15,900 € 757 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 167.72 m²
Tím Reality Zemplín predstavuje na predaj tento 5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou a dvoma
255,000 € 1604 €/m²
Rodinný dom | Masarykova | 90.56 m²
Dom sme práve predali. Ak hľadáte podobný dom v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Do
179,990 € 1988 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 975.8 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na predaj atraktívny investičný objekt s apartmánmi, vhodný na prevá
795,000 € 917 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,199 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 2199 m², situovaný v pokojne
39,900 € 18 €/m²
3 izbový byt | Leningradská | 72.56 m²
Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.
Cena dohodou
Garáž | Masarykova | 0 m²
13,900 €
Pozemok pre rodinné domy | Pavlovce Nad Uhom | 1,440 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok, vhodný na výstavbu rodinného domu, v pokojnej uli
16,990 € 12 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 500 m²
Tím Reality Zemplín ponúka predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti na Kamenc
98,990 € 198 €/m²
3 izbový byt | Užhorodská | 72.82 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na predaj 3-izbový byt s veľkou loggiou orientovanou do vnútrobloku
123,000 € 1689 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ortáš | 2,754 m²
Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, situovaný v tic
26,890 € 10 €/m²
2 izbový byt | J. Murgaša | 52.63 m²
104,500 € 1986 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,900 m²
Pozemok máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný pozemok v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktova
25,890 € 9 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 112.16 m²
Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný dom v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.
139,500 € 1244 €/m²
3 izbový byt | Muškátová | 74.65 m²
Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. B
147,990 € 1982 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.