Reality Zemplín

Reality Zemplín

Námestie osloboditeľov 1 07101 Michalovce Slovensko
Zakladáme si na tom, že sme rodinná realitka. Postaráme sa o vás, ako keby ste boli členom našej rodiny. Môžete sa spoľahnúť nielen na našu profesionalitu, ale aj ľudský prístup a ochotu pomôcť.

Pozývame vás na dobrú kávičku a spolu pre vás nájdeme najvýhodnejšie riešenie.

Pomôžeme vám s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti a vybavíme za vás aj kataster či prepis energií.

Tešíme sa na vás!
Prečítať viac

96 inzerátov v ponuke

2i holobyt pri centre v Strážskom

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 51.75 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v novo zrekonštruovanom bytovom projekt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Strážske

78,890 € 1524 €/m²

Rezervovali sme 3i chyžku - Užhorodská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Užhorodská | 74.23 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byty

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

4i chyžka v Čiernom Poli

Reality Čierne Pole

Rodinný dom | Nezadaná | 205.54 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou, altánkom a veľkorysou záhradou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čierne Pole

174,990 € 851 €/m²

Pozemok Starolaborecká – 29 m šírka

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Starolaborecká | 590 m²

Pozemok máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný pozemok v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktova

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

144,000 € 244 €/m²

Prenajali sme chyžku na Štefánikovej

Reality Michalovce

2 izbový byt | Štefánikova | 59.67 m²

Chyžku sme práve prenajali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Michalovce

609 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rezervovali sme 3i chyžku na Murgáša

Reality Michalovce

3 izbový byt | J. Murgaša | 69.78 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Chata na víkendy s rodinou - Šírava

Reality Kaluža

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 85.3 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj zrekonštruovanú chatu, ktorá spája výborný prístup, pokojnú lo

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

143,000 € 1676 €/m²

Slnečný pozemok v Lastomíri

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok v obci Lastomír, len kúsok od Michalovce, vhodný na vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

49,990 € 92 €/m²

2i chyžka na Murgaša s kúskom zeme

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 49.27 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 2-izbový byt s vlastnou mini záhradkou a komornou atmosférou n

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Michalovce

103,000 € 2091 €/m²

Predali sme novostavbu na Tichej

Reality Michalovce

Rodinný dom | Tichá | 154.47 m²

Dom sme práve predali. Ak hľadáte podobný dom v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Do

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Michalovce

Cena dohodou

Rezervovali sme chyžku v Hažíne

Reality Hažín

Rodinný dom | Nezadaná | 150.77 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný dom v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. 

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hažín

Info v RK

Takmer hotový mestský bungalov

Reality Michalovce

Rodinný dom | Tichá | 154.47 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 4-izbový bungalov v štádiu holodomu s mestskou záhradou, nachá

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Michalovce

254,500 € 1648 €/m²

Rezervovali sme garsónku na Okružnej

Reality Michalovce

Garsónka | Okružná | 18.97 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Prenájom 2,5i chyžky v novom projekte

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 60.87 m²

Ak hľadáte moderný a vkusne zariadený 2,5-izbový byt v blízkosti centra mesta, táto ponuka vás

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok v Petrovciach nad Laborcom

Reality Petrovce nad Laborcom

Pozemok pre rodinné domy | Krásnovská | 5,492 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj rozľahlý pozemok s výmerou až 5492 m², vhodný na výstavbu

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Petrovce nad Laborcom

54,000 € 10 €/m²

Chyžka v Dúbravke, takmer na samote

Reality Dúbravka

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Dúbravka

Cena dohodou

Chyžka v tichej uličke Laborca

Reality Michalovce

Rodinný dom | Františka Kubača | 116.63 m²

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Michalovce

189,000 € 1621 €/m²

Ideálny pozemok o šírke 90 m

Reality Dúbravka

Záhrada | Dúbravka | 2,070 m²

Tím Reality Zemplín Vám ponúka na predaj ideálny stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Dúbrav

Publikované: 22.07.2021 Aktualizované: 17.05.2024
Pozemky na predaj Dúbravka

31,990 € 15 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chyžka obklopená prírodou v Kusíne

Reality Kusín

Rodinný dom | Nezadaná | 74.87 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s terasou a garážou v pokojnej, slepe

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kusín

147,000 € 1963 €/m²

Komfortná 4i chyžka s veľkou loggiou

Reality Michalovce

4 izbový byt | Kyjevská | 80.45 m²

By

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na predaj Michalovce

149,990 € 1864 €/m²

Odstúpenie zabehnutého baru v centre

Reality Michalovce

Reštauračné priestory | Námestie osloboditeľov | 101.8 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na odstúpenie úspešne zabehnutý, kompletne zariadený bar s 12 - ročn

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 20.01.2025
Priestory na predaj Michalovce

42,900 € 421 €/m²

Neobyčajný pozemok na Vinianke

Reality Vinné

Vinica, chmelnica | Viňanka | 1,999 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj slnečný a neobyčajný rekreačný pozemok v oblasti Viňanka,

Publikované: 01.09.2024 Aktualizované: 26.11.2024
Pozemky na predaj Vinné

99,000 € 50 €/m²

Záhradná chyžka pri Michalovciach

Reality Petrovce nad Laborcom

Záhradná chatka | Krásnovská | 98.58 m²

Tím Reality Zemplín Vám predstavuje na predaj zariadenú záhradnú chatku s čarovnou atmosférou,

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Petrovce nad Laborcom

65,590 € 665 €/m²

Predali sme chatku v lesnom objatí

Reality Trnava pri Laborci

Chata, drevenica, zrub | Trnava pri Laborci | 29.2 m²

Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobnú chatu v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Trnava pri Laborci

38,490 € 1366 €/m²