Reality Zemplín

Reality Zemplín

Námestie osloboditeľov 1 07101 Michalovce Slovensko
Zakladáme si na tom, že sme rodinná realitka. Postaráme sa o vás, ako keby ste boli členom našej rodiny. Môžete sa spoľahnúť nielen na našu profesionalitu, ale aj ľudský prístup a ochotu pomôcť.

Pozývame vás na dobrú kávičku a spolu pre vás nájdeme najvýhodnejšie riešenie.

Pomôžeme vám s predajom, kúpou či prenájmom nehnuteľnosti a vybavíme za vás aj kataster či prepis energií.

Tešíme sa na vás!
Prečítať viac

96 inzerátov v ponuke

3i chyžka, loggia, zeleň, Užhorodská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Užhorodská | 72.82 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj 3-izbový byt s veľkou loggiou orientovanou do vnútrobloku

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Michalovce

123,000 € 1689 €/m²

Predali sme 2i chyžku pri centre

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 52.63 m²

Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Michalovce

104,500 € 1986 €/m²

Predali sme chyžku na Kamenci

Reality Kaluža

Chata, drevenica, zrub | Kamenec | 75 m²

Chatu sme práve predali. Ak hľadáte podobnú chatu v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 26.08.2025
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

72,000 € 960 €/m²

Chyžka na Jilemnického ulici

Reality Michalovce

Rodinný dom | Petra Jilemnického | 100 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj rodinný dom na ulici Petra Jilemnického, vhodný na komplet

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Michalovce

220,000 € 2400 €/m²

Pozemok na výstavbu v Jastrabí

Reality Jastrabie pri Michalovciach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 726 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu s vyhovujúcou v

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Pozemky na predaj Jastrabie pri Michalovciach

21,900 € 30 €/m²

Predali sme funduš v Klokočove

Reality Klokočov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 571 m²

Pozemok sme práve predali. Ak hľadáte podobný pozemok v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktov

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Klokočov

33,990 € 60 €/m²

Objekt v centre obce Vojnatina

Reality Vojnatina

Obchodné priestory | Vojnatina | 49.37 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj donedávna zabehnutú prevádzku potravín v centre obce Vojna

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 07.01.2025
Priestory na predaj Vojnatina

23,800 € 482 €/m²

Pozemok v top lokalite Šíravy

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Tím Reality Zemplín predstavuje na predaj atraktívny pozemok na výstavbu rekreačnej nehnuteľnos

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Pozemky na predaj Kaluža

69,890 € 149 €/m²

Novostavba v Hažíne

Reality Michalovce

Rodinný dom | Hažín | 163.15 m²

Hľadáte nové bývanie v tichom prostredí neďaleko Michaloviec, no zároveň nechcete robiť komprom

Publikované: 11.07.2022 Aktualizované: 04.06.2025
Domy na predaj Michalovce

169,990 € 1042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v Oboríne

Reality Oborín

Pozemok pre rodinné domy | Oborín | 1,383 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom alebo chalupu v nádhernej

Publikované: 14.07.2021 Aktualizované: 30.07.2024
Pozemky na predaj Oborín

10,900 € 8 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predali sme RD - Jilemnického

Reality Michalovce

Rodinný dom | Petra Jilemnického | 187.9 m²

Dom sme práve predali. Ak hľadáte podobný dom v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Do

Publikované: 04.12.2022 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Michalovce

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná chyžka v lone prírody

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 59.51 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj zrekonštruovanú chatu uprostred lesa, na kopci medzi Viniansky

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

169,990 € 2856 €/m²

2i chyžka s parkingom na Špitálskej

Reality Michalovce

2 izbový byt | Špitálska | 52.27 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj vkusne zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

129,990 € 2487 €/m²

Rekreačná chyžka za skvelú cenu

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 31.4 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj bezúdržbovú rekreačnú chatku s krytou terasou a vlastným pozem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

39,990 € 1274 €/m²

3i chyžka s terasou blízko centra

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s terasou a vlastným pozemkom s rôznorodým

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,890 € 2132 €/m²

Chyžka v pokojnej časti Hrádku

Reality Michalovce

Rodinný dom | Mirka Nešporu | 171.62 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s vysokou mierou súkromia, na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Michalovce

299,000 € 1742 €/m²

Prenájom 2i chyžky s parkingom

Reality Michalovce

2 izbový byt | Špitálska | 49 m²

Reality Zemplín ponúka na prenájom moderný a zariadený 2i byt s vlastným parkovacím miestom na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Michalovce

555 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok pri centre mesta

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Michala Bonu | 651 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok v Michalovciach – Michala Bónu. Pozemok sa na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Michalovce

161,448 € 248 €/m²

Parkovacie miesto Greenside

Reality Michalovce

Spevnené plochy | Zvončeková | 12 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj parkovacie státie v novom projekte pri bytovom dome novostavby

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Michalovce

12,900 € 1075 €/m²

Chyžka v Pozdišovciach

Reality Pozdišovce

Rodinný dom | Nezadaná | 108.13 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj štýlový 4i rodinný dom po rekonštrukcii vo vidieckom štýle v o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Pozdišovce

183,990 € 1702 €/m²

Pozemok s povolením Hatalov

Reality Hatalov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 556 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením na výstavbu moderného bungalovu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Hatalov

27,890 € 50 €/m²

Chyžka v Dúbravke

Reality Dúbravka

Rodinný dom | Nezadaná | 126.79 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj zachovalý rodinný dom s pozemkom širokým až 20 m, situovaný v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Dúbravka

109,990 € 867 €/m²

Predali sme - chyžku na Hrádku

Reality Michalovce

Rodinný dom | J. Bottu | 263.41 m²

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Michalovce

Cena dohodou

Chyžka vo Vinnom

Reality Vinné

Rodinný dom | Nezadaná | 101.86 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj rodinný dom v obci Vinné, ideálny na kompletnú rekonštrukciu p

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Vinné

107,000 € 1246 €/m²