Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Komerčné priestory na prenájom - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Vysoká | 140 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu veľkometrážny 3i byt s vysokými stropmi a so súkromným zeleným

Publikované: 24.05.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,320 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory vysokého štandardu v projekte River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dvořakovo nábrežie | 132.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v komplexe River Parku, na

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Moderné administratívne priestory s výhľadom na Prezidentský Palác, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Suché mýto | 512.92 m²

Ponúkame na predaj administratívne priestory v projekte Modrá guľa na Suchom mýte v Starom M

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,690,000 € 3295 €/m²

Obchodno-servisno skladový priestor na Račianskej ulici v Novom Meste, 144 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 144 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-servisno-skladový priestor na zníženom prízemí administratívnej b

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v renomovanej budove Tower 115, 134m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Pribinova | 134 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v budove TOWER 115, na Pribinovej ulici, Bratislava

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Polyfunkčný areál v Dunajskej Strede na PREDAJ, 46.000 m2 s možnosťou rozšírenia

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | x | 22,000 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný areál nachádzajúci sa v Dunajskej Strede o celkovej veľkosti

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Administratívne priestory v blízkosti Prezidentského paláca, EUROPEUM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hodžovo námestie | 243.11 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory v polyfunkčnom objekte Europeum, v centre

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.75 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová Hora | 1,176 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora. Pozemok s výmerou 1176m2 j

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

89,900 € 76 €/m²

Stavebný pozemok 507m2 v Stupave na predaj

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Stupave. Výmera 507m2, šírka 15m, rovinatý, všet

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

114,000 € 225 €/m²

Kancelárske priestory, Košická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 47 m²

Ponúkame na prenájom dobre situovaný administratívny priestor v tesnej blízkosti trhu Mi

Publikované: 29.03.2021 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Zariadená klimatizovaná dvojkancelária s príručným skladom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 68 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný zariadený kancelársky priestor na Galvaniho ul. v BA II -

Publikované: 05.02.2021 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory, Nevädzova, Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzova | 40 m²

Kancelárske priestory na prenájom v administratínej budove v Ružinove. V budove sa nachádza

Publikované: 31.08.2010 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,000 € 3591 €/m²

Klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v Novom meste, 36m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 36 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v BA III - Nové Mes

Publikované: 05.02.2019 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

292 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj garáž na Valchárskej ulici, BA-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Valchárska | 21 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza na rohu Valchárskej a Čipká

Publikované: 31.10.2022 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 1805 €/m²

Na predaj samostatne stojaci 4-izbový murovaný rodinný dom TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Šuty | 166 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 4-izbový murovaný rodinný dom s príjemnou atmosférou,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

580,000 € 3494 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Šikovný zariadený kancelársky celok s možnosťou bývania v blízkosti Polusu/VIVO, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 50 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky celok na Bajkalskej ulici na hranici Ružinova a Nového Mesta,

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

525 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj garáž na Varšavskej ulici v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v pôvodnom stave, nachádzajúcu sa na Varšavskej ulici v

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

29,000 € 1611 €/m²

Na predaj murovaná garáž na Gašparíkovej ulici, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Gašparíkova | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží n

Publikované: 30.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

32,000 € 1600 €/m²

Na predaj nadštandardné administratívno-skladové priestory vo Svätom Jure vrátane pozemku 2086 m2

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Krajinská cesta | 750 m²

Stav: Novostavba v top stave Plocha: 750 m2 Sklad: 500 m2 (strop 5,5 m) Kancelária: Áno – 2NP,

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

1,500,000 € 2000 €/m²

Rodinný dom – mezonet v trojdome, Malinovo Tri Vody IV

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody IV | 86 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný mezonetový rodinný dom, ktorý je súčasťou trojdomu v pokojnej r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Malinovo

299,000 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný1,5 izbový byt na predaj v lokalite Slnečnice, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,5 izbový byt dispozične upravený na 2 izbový byt v lokalite Slnečnice

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 5690 €/m²

Obchodno-administratívny priestor 96,38m2 s výkladom do átria objektu, Vienna Gate, Kopčianska-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 96.38 m²

Ponúkame na prenájom priestory v obchodnej galérii Vienna Gate na ul. Kopčianska, Bratislava 5,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad 970m2 na 2.NP objektu na prenájom, nákladný výťah/nakladacia rampa, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 970 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-pr

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

2.9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²