Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Veľký luxusný byt na predaj, nachádza sa na ulici Bajkalská 9A v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, veľký 2 izbový byt s nádherným výhľadom v lukratívnej časti Bra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Slnečný stavebný pozemok na predaj - Nové záhrady

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady II | 611 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok 611 m² – Bratislava, Nové záhrady Ponúkame na predaj slneč

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 2 izbový byt na Kozej ulici, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 62 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5306 €/m²

Garáž v bytovom dome na predaj, nachádza sa na ulici Michala Bučiča v Bratislave IV TOP

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Michala Bučiča | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové státie s výbornou dispozíciou hneď vedľa vstupu do vchodu na ul

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

26,500 € 1893 €/m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kalinčiakova | 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici v Bratislave – Nové Me

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom slnečný 2-izbový byt s rozlohou 57 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 2-izbový byt s rozlohou 57 m2 nachádzajúci sa v úplnej blízkos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

725 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nebytový/kancelársky priestor na prenájom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 20 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor v centre Ivanky pri Dunaji. Miestnosť je nepriechodná o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Vyvýšený sklad na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Pri starom letisku | 44 m²

Vyvýšený sklad o výmere 44m2. V priestore je elektrina. Sklad má vlastný elektromer, platba za

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

396 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestranný rodinný dom s krásnym výhľadom – Sološnica

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej a zabývanej časti obce Sološnica, ktorá bud

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sološnica

230,000 € 1045 €/m²

Skladové priestory na prenájom - Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Žitná | 1,055 m²

Ponúkame na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice – cca 2 min. autom od hlavného

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestranná hala s administratívnym zázemím - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Galvaniho | 399 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestrannú halu s administratívnym zázemím na adrese Galvaniho. Para

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Rači TOP

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratisla

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

269,000 € 4203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Staré Grunty | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu na ulici Staré Grunty

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

26,500 € 1767 €/m²

Lukratívne kancelárske priestory + 2x parkovanie, Námestie SNP Trnava, 100m2

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slov. národ. povstania | 100 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované luxusné kancelárske priestory na Námestí SNP v Trnav

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom garáže 18 m² s elektrinou, Nitra

Reality Nitra

Garáž | Vašinova | 18 m²

Ponúkame na prenájom garáž o výmere 18 m² s prívodom elektriny a vlastným meračom. Garáž je vho

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

140 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Haburská | 90 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 na lukratívnom mieste, Haburská ulica, Bra

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,125 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Lukratívny obchodný priestor na prenájom - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 85 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelový nebytový priestor s výmerou 85 m², nachádzajúci sa na vyhľadáv

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 40 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 2686 €/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v novostavbe Arboria – ešte neobývaný, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Na Hlinách | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a úplne nový 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Arboria, nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej 13, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Magnetová | 385 m²

Ponúkame do prenájmu skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej ul. (spojnica medzi Vajn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ADMINISTRATÍVNE budovy na PREDAJ, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 5,351 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívne budovy na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logisticko

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

4,400,000 € 822 €/m²

PRENÁJOM obchodný priestor v komplexe NUPPU s 2 parkovacími miestami, 165,89m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hraničná | 165.89 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v komplexe NUPPU na Hraničnej ulici, Bratislava II. K

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,490 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ADMINISTRATIVNA budova 2.790m2 na prenájom, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Na pántoch | 2,790 m²

Ponúkame na prenájom administratívnu budovu na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac