Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Kancelárske priestory v renomovanej budove TOWER 115, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 302 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v budove TOWER 115, na Pribinovej ulici, Bratisl

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory vysokého štandardu v projekte River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dvořakovo nábrežie | 717 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v komplexe River Parku, na

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom, Prievozská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 171.76 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2. J

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárie v blízkosti Eurovei – GAJOVA ulica, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Gajova | 86 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Gajovej ulici v centre mesta, Bratislava 1, ne

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor 3x 18,5m² v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trenčianska | 18.5 m²

Ponúkame na prenájom 3 kancelárske priestory (2 susediace) na Trenčianskej ul. v BA II - Ruž

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Priestory na Rebarborovej ulici v budove Harley Davidson na prenájom, BAII

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Rebarborová | 38 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Rebarborovej ulici, Bratislava-Ružinov, v poly

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Administratívne priestory na Cintorínskej ulici – Staré Mesto, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Cintorínska | 60.24 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory na Cintorínskej ulici v centre Bratislavy I – St

Publikované: 25.03.2023 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory, Pluhová, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 29.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 4 podlažnej administratívnej budove na Pluhovej ul

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Garáž na predaj - ul. Astronomická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 17 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž, situovanú v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokal

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 2471 €/m²

Veľkorysý 4-izbový byt na Krížnej s 2 loggiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88.2 m²

Predstavte si veľkorysý priestor priamo v pulzujúcom širšom centre Bratislavy, kde máte všetko

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Pozemok na predaj - Nemecká dolina, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 303 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu v budúcnosti.

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

109,990 € 363 €/m²

Na predaj priestranný 4 izbový byt 124,93 m² v uzavretom zelenom areáli s ihriskom – Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Bedľová | 124.93 m²

Ponúkam na predaj výnimočný 4 izbový byt s veľkorysou výmerou 124,93 m², situovaný na mimoriadn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,000 € 4795 €/m²

Na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Koprivnica TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom štýlový a priestranný 3-izbový byt v Petržalke TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

799 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v administratívnej budove , Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Vašinova | 30.4 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove v tichej l

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

115 €/m2/rok 4 €/m2/rok

Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 170 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novo-rekonštruované administratívne priestory 218m2 na prenájom, Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie hrdlo | 218 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle, Brati

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prenájom v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Objekt pre obchod | Ovsištské námestie | 18 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na v obchodnom dome na Ovsištskom námestí v Petržalke. N

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

390 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Na prenájom nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69 m²

Ponúkame na prenájom práve dokončený, nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave. Byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Stupava

870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom administratívne priestory v Malackách

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | Zámocká | 21.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Malackách. Kancelária a priestory celej budovy

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Malacky

312.91 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Záhrada na predaj s rozlohou 386m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame vám na predaj záhradu, BA III, Žabí majer. Záhrada je v osobnom vlastníctve. Rozloha

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na predaj v srdci Ružinova – ul. Ružová dolina, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný, vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt s pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,600 € 4434 €/m²